Makijaż zupełnie odmienił wygląd seniorki
fot. Instagram - ultimatebeautylist ; Kristýna Pukova
Autor Olga Szmańda - 7 Sierpnia 2020

Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, który odmłodził ją o kilkadziesiąt lat

Makijaż jest w stanie zmienić wygląd tak, że będzie on nie do poznania. Dzięki odpowiedniej technice można osiągnąć efekt wyszczuplenia, upiększenia czy odmłodzenia. Tak było i w tym przypadku, gdy pewien wnuczek postanowił zafundować swojej babci zmianę, której ta zupełnie się nie spodziewała. Staruszka spojrzała w lustro i odjęło jej mowę.

Kobieta ma 87 lat i rzadko kiedy ma siłę na to, aby codziennie wykonywać makijaż czy korzystać z usług fryzjera. Dlatego wnuk kobiety postanowił sprawić swojej babci niesamowitą niespodziankę. Mężczyzna wpadł na pomysł, aby zafundować swojej babci makijażową metamorfozę. Patrząc w lustro, emerytka nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Profesjonalna wizażystka zmieniła ją nie do poznania.

Koniec z paleniem w miejscach publicznych. Zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem, więc władze Hiszpanii podjęły decyzjęKoniec z paleniem w miejscach publicznych. Zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem, więc władze Hiszpanii podjęły decyzjęCzytaj dalej

Makijaż przywrócił jej piękno

Filmik udostępniony na profilu na Instagramie o nazwie ultimatebeautylist podbił serca internautów z całego świata. Niesamowita metamorfoza seniorki zawładnęła sercami miłośników makijażu. Jakim cudem 87-latka znalazła się na fotelu profesjonalistki? Odpowiedź jest prosta. Wnuk postanowił zafundować jej niesamowitą wizytę, która miała przywrócić babci kobiecość i pewność siebie.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Fałszywe zdjęcie z Cezarym Żakiem trafiło do sieci

Za taką odmianę staruszki odpowiedzialna jest dziewczyna wnuczka, która profesjonalnie zajmuje się wizażem. Młody człowiek razem z ukochaną postanowił sprawić babci prezent. Eksperyment ze zmianą wizerunku przyniósł niespodziewanie spektakularne efekty. Praca makijażystki Kristýny Pukovej została wykonana na najwyższym poziomie. Dziewczyna wykonała doskonałą pracę, w dosłownie parę chwil odmładzając babcię o kilkadziesiąt lat. Wnuczek był pewien, że kobiecie spodoba się zabieg i metamorfoza.

Tak też było - babcia była zachwycona makijażem, a para pochwaliła się efektami w mediach społecznościowych. Makijażystka nie bez powodu zamieściła tam filmik z emerytką. Celem młodej Kristýny Pukovej jest propagowanie naturalnego wyglądu wśród kobiet w każdym wieku.

Makijaż, który zmienił wygląd 87-letniej kobiety. Niesamowita metamorfoza staruszki. Makijaż, który zmienił wygląd 87-letniej kobiety. Niesamowita metamorfoza staruszki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy

źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł