Marzenie chłopca nareszcie zostało spełnione.
Fot. policja.pl
Autor Kamila Krótka - 24 Lipca 2020

Policjanci i strażacy spełnili marzenie 5-letniego chorego Jacka. "Uśmiech dziecka to dla nas najlepsza nagroda"

Dzięki policjantom i strażakom marzenie 5-letniego Jacka w końcu zostało spełnione. Chory chłopiec długo nie zapomni dnia, w którym otrzymał wyjątkowy prezent od funkcjonariuszy. Wzruszający gest mundurowych.

Marzenie małego miłośnika policjantów i strażaków okazało się możliwe do spełnienia. Rawska policjantka nie mogła pozostać obojętna, gdy dowiedziała się o chorym chłopcu. Mundurowi wspólnym wysiłkiem postanowili pomóc choremu chłopcu.

Spłonął dom wyremontowany w programie Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna DowborCzytaj dalej

Spełnione marzenie chłopca

Policjanci z gminy Sadkowice postanowili spełnić marzenie Jacka. Około godziny 13:00 radiowóz i samochód operacyjny Straży Pożarnej zatrzymały się przed domem chłopca, po czym rozległy się syreny. Policjanci i strażacy ogromnie zaskoczyli pięciolatka, który wraz z mamą i rodzeństwem powitał gości. Chłopiec był w prawdziwej euforii.

Pierwszy raz w życiu miał okazję z bliska przyjrzeć się pojazdom, dopytać o tajniki pracy, elementy umundurowania i wyposażenie samych funkcjonariuszy. Ci z przyjemnością odpowiadali mu na wszystkie pytania, a co więcej - przygotowali dla chłopca mały upominek.

Dzisiaj grzeje:
1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Ta wyjątkowa wizyta z pewnością na długo pozostanie w pamięci chłopca. O wielkich sercach policjantów i strażaków będą mu przypominać otrzymane podarunki - odblaskowe gadżety oraz maskotka Komisarza Błyska. Teraz tym bardziej nie ma wątpliwości, że w przyszłości chciałby nosić mundur.

Marzenie chłopca zostało spełnioneMarzenie chłopca zostało spełnione

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragedia samotnej matki z programu Nasz nowy dom. Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny
  3. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. Smocza Dziura jest w centrum konfliktu zbrojnego
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju

źródło: policja.pl

Następny artykuł