Mężczyzna adoptował owczarka, który uratował mu życie
Fot. planetapolska.com
Autor Kamila Krótka - 20 Sierpnia 2020

Adoptował owczarka ze schroniska. Lata później zwierzak uratował mu życie

Mężczyzna postanowił zaadoptować owczarka ze schroniska, a ten po latach odwdzięczył mu się w niezwykły sposób. Ta historia pokazuje, że miłość do czworonogów potrafi być odwzajemniona.

Mężczyzna i jego pies stali się przykładem na to, że przyjaźń człowieka i czworonoga naprawdę jest możliwa. Niesamowicie wzruszająca historia, która mimo zupełnie zwyczajnego początku, miała wyjątkowe zakończenie.

Kobieta zdecydowała się na związek z albinosem. Jak wygląda ich dziecko?Kobieta zdecydowała się na związek z albinosem. Jak wygląda ich dziecko?Czytaj dalej


Mężczyzna i sposób na samotność

Ta historia wydarzyła się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Missouri. Joe Stalnecker czuł się samotnie, dlatego postanowił zaadoptować czworonoga. Poszedł do miejscowego schroniska dla psów, gdzie wybrał swojego przyszłego psiaka. Wybór od razu padł na 8-miesięcznego owczarka.

Joe nie zastanawiał się ani chwili nad adopcją właśnie tego konkretnego psa. Nadał mu imię Buddy, co po angielsku oznacza “kumpel”. Zaraz po zabraniu do do domu mężczyzna zaczął go szkolić, aby mógł pilnować domu. To, co wydarzyło się dalej, wywołuje zachwyt w stosunku do pupila.

Pies ratownik

Po kilku latach między mężczyzną a psem nawiązała się ogromna przyjaźń. Pewnego dnia Joe gorzej się poczuł, a po chwili pupil zorientował się, że jego pan zemdlał. Wybiegł wtedy na ulicę i zaczął szczekać na przechodniów, co w końcu zwróciło uwagę pewnej pary. Od razu zorientowała się, że stało się coś niepokojącego. Kobieta i mężczyzna poszli za psem i zobaczyli nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast wezwali pogotowie, które przyjechało 6 minut później.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?

Jak się okazało, Joe miał zapaść z powodu gwałtownego spadku dopływu krwi do mózgu. Związane z tym problemy towarzyszyły mu już od dzieciństwa, ale pierwszy raz w życiu zdarzył mu się tak poważny atak. Dzięki pomocy Buddy’ego i szybkiej akcji lekarzy udało się uratować mężczyźnie życie, a pies stał się lokalnym bohaterem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  2. Przełomowy wyrok. Osoba niepłacąca abonamentu RTV wygrała sprawę w sądzie
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Światowe media potwierdzają rewelacyjną wiadomość. Legenda boksu wraca na ring, chce znów być najlepszym

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł