Grażyna Torbicka pokazała zdjęcia z młodości
fot. EastNews - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 7 Sierpnia 2020

Grażyna Torbicka pochwaliła się zdjęciami z młodości. Fani nie kryją podziwu nad jej urodą

Młodość gwiazd od dawna fascynuje ich wiernych fanów. Jedną z ulubienic jest w tym przypadku Grażyna Torbicka, która niedawno pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami z przeszłości. Fani oszaleli z zachwytu.

Grażyna Torbicka jest znana w całej Polsce ze swojej długoletniej kariery w mediach. Dziennikarka od lat zajmuje się prowadzeniem najważniejszych imprez filmowych, znana jest między innymi z Festiwalu w Cannes. Grażyna Torbicka jest także odznaczona Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis" za zasługi w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie dziedzictwa narodowego.

16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?Czytaj dalej

Dodatkowo prezenterka nie przez przypadek jest twarzą topowych marek kosmetycznych. Kobieta od zawsze uważana jest za jedną z najpiękniejszą i najbardziej zadbaną kobiet w show-biznesie. Dziś dzieli się zdjęciami ze swojej przeszłości.

Trwająca od 35 lat kariera dziennikarki wciąż zaskakuje. Kojarzona głównie z tematyki filmowej, debiutowała także przed kamerą w „Sportowej niedzieli" u boku Włodzimierza Szaranowicza. Dziennikarka miała wtedy 26 lat. Dotąd pamiętana jest jednak ze swoich początków w programie „Kocham kino”, który utorował jej drogę do uczestnictwa w największych wydarzeniach filmowych. Od 2016 roku 30-letnia kariera kobiety w TVP zakończyła się i tym samym dziennikarka rozpoczęła współpracę z TVN Fabuła i Radiem Zet. Jej audycja o nazwie „Kocham Cię kino” jest uwielbiana przed słuchaczy.

Najważniejszym wydarzeniem filmowych dla Grażyny Torbickiej jest jednak festiwal „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Kobieta jest dyrektorem artystycznym wydarzenia. Niedawno ogłosiła, że pomimo epidemii koronawirusa, impreza odbędzie się w te wakacje, oczywiście w innej niż zazwyczaj formie.

Ostatnie chwile przed festiwalem dziennikarka spędza w mediach społecznościowych, udostępniając zdjęcia z przeszłości. Grażyna Torbicka najwyraźniej znalazła chwilę czasu na wspomnienia i postanowiła dodać zdjęcie z młodości na swoim koncie na Instagramie. Obserwatorzy dziennikarki oszaleli z zachwytu. Nieziemsko piękna i naturalna kobieta zebrała setki pozytywnych emocji. Co ciekawe, zdjęcia z przeszłości niewiele różnią się od tych współczesnych. Widać zatem, jak naturalnie piękną kobietą jest Grażyna Torbicka. Fani na Instagramie komentują zdjęcie licznymi pochwałami, takimi jak: „Pani jest uosobieniem cudu: niezmiernie piękna”, „I od tego zdjęcia do dziś nic się Pani nie zmieniła ❤️❤️❤️" czy „Zapomniałam już, że Pani to szatynka".

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?

Trzeba przyznać, że jej zdjęcie Grażyny Torbickiej z młodości faktycznie przykuwa uwagę. Kobieta wygląda bardzo naturalnie wtedy, jak i dziś. Jej uroda kwitnie razem z nią przez wszystkie lata dziennikarskiej twórczości.

Grażyna Torbicka w młodości Grażyna Torbicka w młodości i Wojciech Man

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera
  2. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Piotr Żyła zagrał na nerwach Justyny? Jego zdjęcie z partnerką dolało oliwy do ognia, celebrytka będzie wściekła (FOTO)

źródło: gwiazdy.wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł