Ocean nie chciał uwolnić psa i jego opiekunki
Fot. youtube.com/channel/UCrvhNP_lWuPIP6QZzJmM-bw
Autor Kamila Krótka - 25 Czerwca 2020

Ocean porwał psa. Właścicielka rzuciła się na pomoc. Załamała się na nią ogromna fala

Ocean okazał się ogromnie niebezpieczny najpierw dla psa, a później dla jego właścicielki. Kobieta za wszelką cenę chciała uratować swojego pupila, który tonął na jej oczach. Gdy wbiegła do wody, załamała się na nią ogromna fala.

Ocean zaczął wciągać czworonoga, któremu samodzielnie nie udałoby się wydostać z wody. Kobieta ruszyła za nim, mimo że ogromna fala stanowiła dla nich śmiertelne niebezpieczeństwo.

Chińczycy zakazują jedzenia psów. Wreszcie uznali, że to towarzysze człowieka, a nie zwierzęta hodowlaneChińczycy zakazują jedzenia psów. Wreszcie uznali, że to towarzysze człowieka, a nie zwierzęta hodowlaneCzytaj dalej

Ocean nie dawał za wygraną

Przebywający na plaży pies to część rodziny, która nie mogła zostawić go w zagrażającej życiu sytuacji. Czworonóg nagle znalazł się w wodzie, z której potem nie potrafił się wydostać. Nic dziwnego – na oceanie szalały ogromne fale.

Do samego końca próbował oprzeć się wodzie i trzymać głowę nad jej powierzchnią. Opiekunka od razu ruszyła mu na pomoc, jednak jej też trudno było pokonać siłę oceanu. Fale skutecznie odciągały ją od psa, który z każdą sekundą stawał się coraz bardziej wyczerpany.

Na ratunek psiakowi

Zmęczona kobieta złapała w końcu pupila i przeciwstawiła się żywiołowi, wyciągając zwierzaka na plażę. Nie była w stanie samodzielnie doprowadzić go do plaży, jednak ten sprytnie poradził sobie z opuszczeniem wody. W tym samym czasie nadchodziła kolejna fala, przed którą zdążył się uchronić. Pies od razu trafił w ramiona mężczyzny, który czekał na niego na lądzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Właścicielka ostatnimi siłami wydostała się z szalejącego oceanu. Nagranie z tego wydarzenia trafiło do sieci, wywołując lawinę komentarzy. Kobieta zadziwia odwagą i miłością do swojego pupila, dzięki której udało się uratować go przed tragiczną śmiercią. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie dla nich obojga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: swiatzwierzat.pl

Następny artykuł