Ogród kobiety został odwiedzony przez niedźwiedzia
fot. Facebook
Autor Olga Szmańda - 4 Października 2020

Podlewała kwiaty, gdy nagle spojrzała w bok i oniemiała. Natychmiast zaczęła nagrywać

Ogród był dla kobiety bardzo ważnym aspektem domowego otoczenia. Niejednokrotnie spędzała w nim godziny tylko po to, by sprawić by jego wygląd był jeszcze bardziej spektakularny. Mimo że kobieta dbała o naturę otaczającą jej dom, nie była w stanie uchronić ogrodu od niespodziewanych gości. Tym samym w trakcie jej prac porządkowych w typowe popołudnie, odwiedził ją nieoczekiwany przechodzień. Kiedy ogrodniczka zauważyła swojego gościa, oniemiała z wrażenia.

Ogród kobiety był dla niezwykle ważnym elementem domu. Dbała o niego latami i pielęgnowała z ogromną pasją. Każdego dnia starała się by natura, która otacza jej życie wyglądała jak najlepiej. Tym samym codziennością dla kobiety było sprawdzanie stanu zdrowia roślin i drzew. Rodzina Reginy Keller wiedziała, że dba ona o ogród jak o własne dziecko. Nic więc dziwnego, że i tego dnia postanowiła udać się za dom. aby doglądać swoich ukochanych roślin.

Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceniWokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceniCzytaj dalej

Ogród został zajęty przez nieplanowanego gościa

Regina Keller to mieszkanka Stanów Zjednoczonych. Kobieta każdego dnia odwiedza swój ogród i dogląda tego, co stworzyła wokół domu. Jej główną pasją jest ogrodnictwo i właśnie w ogrodzie najbardziej się spełnia. Podczas jednego z typowych dni spędzonych na zewnętrznej części posesji doszło do niebywałego wydarzenia. W trakcie podlewania kwiatów Regina zauważyła niecodziennego gościa, który ukradkiem wkradł się do jej ogrodu. Tym nieproszonym wizytatorem był niedźwiedź. Zwierzę weszło do jej ogródka rozejrzał się na boki i postanowiło przejść przez całą posesję. Następnie ukradkiem niedźwiedź podszedł do basenu znajdującego się w ogrodzie i zaczął się kąpać. Po skończonej sesji w brodziku dziki zwierz uciął sobie popołudniową drzemkę. Co ciekawe, nie był agresywny i nie miał zamiaru atakować Reginy Keller. Najprawdopodobniej znalazł się w tym miejscu ze względu na panujący upał tamtego dnia. Tego nieproszonego gościa kobieta z pewnością zapamięta do końca życia.

Dzisiaj grzeje:
1. Urodziła w samolocie. Jej córka może teraz latać za darmo do końca życia
2. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

- Wędrował po podwórku i przeszedł obok basenu, zanurzył swoją wielką łapę w wodzie, a potem wszedł do środka i położył się. Wydawał się taki zadowolony i wypoczęty - mówi kobieta, właścicielka domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Włączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczom
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. Masz banknot o nominale 20 zł? Może być wart fortunę, koniecznie przeszukaj portfel

Źródło: o2.pl

Następny artykuł