Disco polo w innym wydaniu. Gwiazda popularnej muzyki w Polsce zaśpiewała na ślubie bliskiej osoby
fot. materiały prasowe
Autor Olga Szmańda - 4 Października 2020

Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceni

Disco polo jest jednym z najbardziej popularnych nurtów muzycznych w Polsce. Niejednokrotnie wokaliści wzbudzają w rodakach niemałe emocje. Wszystko dlatego że ich utwory najczęściej opowiadają o prawdziwych i realnych przeżyciach czy zachowaniach ludzi. Tym razem jedna ze wschodzących gwiazd disco polo postanowiła pokazać swój talent w dość nietypowym miejscu i wydaniu. Kobieta zaśpiewała wzruszającą piosenkę na ślubie swojej siostry. Widzowie byli poruszeni do łez. Całe nagranie występu trafiło do sieci. Wokalistka ma niebywały talent.

Disco polo jest dość świeżym nurtem muzycznym na rynku. Mimo to wielkie gwiazdy tego rodzaju muzyki wzruszają i podnoszą do tańca każdego rodaka. Mimo, że niejednokrotnie słuchacze mówią, że nie znają popularnych utworów, to disco polo siedzi w głowie każdego Polaka. Muzyka puszczana zazwyczaj jest przy okazji imprez okolicznościowych, takich jak wesela, 18-ste urodziny czy też domowe przyjęcia. Mimo wszystko disco polo jest nieodłącznym elementem polskiej kultury.

66-latka miała dosyć swojego wyglądu. Metamorfoza sprawiła, że teraz wygląda na 20 lat młodszą66-latka miała dosyć swojego wyglądu. Metamorfoza sprawiła, że teraz wygląda na 20 lat młodsząCzytaj dalej

Disco polo jest bardzo tanecznym gatunkiem muzyki. Słowa zazwyczaj związane są z przeżyciami artysty lub podejmują kulturowe tematy. Bardzo rzadko zdarza się by dana gwiazda wykonywała utwór, który nie poderwie słuchaczy z krzeseł i nie zaprowadzi do tańca. Mimo to jednym z takich przykładów jest wschodząca gwiazda disco polo “Królowa Disco”, czyli Ilona Świąder. Kobieta postanowiła przełamać stereotypu swojej branży i wykonać utwór w nieco innej odsłonie.

Dzisiaj grzeje:
1. Urodziła w samolocie. Jej córka może teraz latać za darmo do końca życia
2. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

Disco polo potrafi wzruszyć do łez

Jedna z popularnych wokalistek disco polo postanowiła przełamać stereotypy dotyczące muzyki, którą wykonuje. Kobieta, która jest wschodzącą gwiazdą, postanowiła zapewnić swoim odbiorcom niebywale wzruszające doznania. Ilona Świąder, która w branży muzycznej znana jest jako “Królowa Disco” wykonała piękny utwór na ślubie swojej siostry. Potem udostępniła nagranie z ceremonii ślubnej w internecie i spotkała się z falą pozytywnych komentarzy. Jej wideo zostało udostępnione wiele razy, a fani są zachwyceni jej talentem. Wokalistka zamieściła nagranie na swoim profilu na Instagramie, gdzie widzowie mogli obejrzeć je już 20 tysięcy razy. Opis pod wideo wyjaśnił słuchaczom, że do niezwykłego wykonania wzruszającej piosenki doszło w trakcie ceremonii ślubnej siostry kobiety. Wielu fanów nie kryło komentarzy zachwytu i dziękowało wokalistce za pokazanie się w zupełnie innej odsłonie. “Królowa Disco” udowodniła tym samym, że ma wielki talent i potrafi zaśpiewać anielskim głosem każdy utwór.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Jak go zobaczyła, chciała uciekać. Robert jednak skradł jej serce, jak teraz wygląda ich życie?
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego

Źródło: disco-polo.info

Następny artykuł