Policjant karmiący kociaka
policja.pl
Autor Olga Szmańda - 15 Lipca 2020

Policjanci uratowali cztery słodkie kociaki. Wideo rozczuli każdego

Policja uratowała życie małych, bezbronnych stworzeń. Cztery kociaki zostały przygarnięte przez policjantów, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Mężczyźni zajęli się nimi jak własnymi dziećmi. Zdjęcia i wideo rozczulą każdego.

Policjanci z myślenickiej komendy przyjęli na noc cztery małe kocięta. Mężczyźni nakarmili je i zaopiekowali się nimi z należytą troską. Po nocy spędzonej na komisariacie maleństwa zostały przekazane odpowiednim służbom, dzięki którym znajdą kochający dom.

Kultowy sklep z Kultowy sklep z "Rancza" do tej pory sprzedaje słynne "Mamroty". Co słychać w Wilkowyjach po latach?Czytaj dalej

Policja dla najmniejszych

W ciepły lipcowy wieczór w miejscowości Poręby pewna mieszkanka znalazła małe bezbronne stworzonka. Postanowiła niezwłocznie zawiadomić na policję. Wtedy też funkcjonariusze KPP w Myślenicach, wysłani przez dyżurnego z Poręby, dotarli na miejsce zdarzenia. Zastali tam kobietę, która zadzwoniła pod numer alarmowy. Okazało się, że funkcjonariusze przyjechali do czterech małych kotków pozostawionych w okolicy przystanku autobusowego.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Policjanci zabrali kocięta na komendę. Wiedzieli, że maluchy nie przetrwają samotnej nocy na powietrzu. Stróże prawa w drodze na komisariat zatrzymali się w pobliskiej aptece. Postanowili zaopiekować się kociętami jak małymi dziećmi. Zakupili strzykawki i odpowiednie mleko, by nakarmić kocięta. Dzięki temu cztery małe kotki zostały dopieszczone przez swoich tymczasowych ojców. Noc całej kociej rodzinie minęła spokojnie. Z samego rana maleństwa zostały przejęte przez odpowiednie służby. Później czekały już na finalizację adopcji. Wszystkie są zdrowe i z pewnością wdzięczne myślenickim funkcjonariuszom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na Instagramie

Źródło: policja.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł