Policja sprawiła chłopcu ogromną niespodziankę
Fot. policja.pl
Autor Kamila Krótka - 11 Września 2020

4-letni Jaś zmaga się z poważną chorobą oczu. Teraz policjanci spełnili marzenie chłopca

Policja na co dzień pilnuje porządku, teraz jednak pokazała, że potrafi spełniać marzenia najmłodszych. 4-letni Jaś cierpi na chorobę oczu, która jest bardzo kosztowna, ale i wymaga od niego siły i cierpliwości. Chłopiec w końcu mógł się uśmiechnąć.

Policja postanowiła sprawić niespodziankę 4-letniemu Jasiowi. Nie dość, że przekazała darowiznę, która ma pomóc w walce z chorobą, to jeszcze zorganizowała wyjątkowe spotkanie. Co działo się podczas tego specjalnego dnia?

Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicąZgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicąCzytaj dalej

Policja spełnia marzenia

Jaś Piórkowski choruje na trakcyjne odwarstwienie siatkówki lewego oka, silny astygmatyzm oraz postępującą wadę prawego oka. Chłopiec wymaga zatem długiej i intensywnej pomocy.

Nowosolscy policjanci tym razem naprawdę się popisali. Wczoraj funkcjonariusze w towarzystwie przekazali na rzecz walki z chorobą chłopca mnóstwo nakrętek, które teraz trafią do recyklingu. Środki z nich mają pomóc opłacić kosztowną rehabilitację.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę

Co więcej, policjanci zorganizowali niezwykłe spotkanie, co wprawiło w osłupienie nie tylko chłopca, ale i jego mamę. Jaś jest fanem służb mundurowych, ale do tej pory nie miał okazji dowiedzieć się o ich pracy “z pierwszej ręki’. Policjanci ruchu drogowego aspirant Krzysztof Fidler i aspirant Sebastian Mucha zachwycili chłopca, opowiadając mu o tym, czym zajmują się podczas służby oraz dając mu upominki i smakołyki.

policjapolicjaZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  2. Kot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]

źródło: policja.pl

Następny artykuł