Policjant odnalazł zaginione dziecko
fot. policja.pl
Autor Olga Szmańda - 17 Sierpnia 2020

Policjant po służbie odnalazł zaginione dziecko. Dzięki niemu wróciło do domu całe i zdrowe

Policja po raz kolejny doprowadziła do rozwiązania sprawy, która nie cierpiała zwłoki i kosztowała niektórych wiele nerwów. Pewien aspirant sztabowy Mirosław Pająk, wracając ze służby do domu, zauważył małą dziewczynkę. Dyżurny gorzowskiej policji odnalazł tym samym zaginioną 10-latkę. Zaangażowanie mundurowego pozwoliło doprowadzić poszukiwaną do jej domu rodzinnego. Dzięki czujnemu oku policjanta doszło do szybkiego i szczęśliwego finału. Jego postawa pokazuje, że policjantem jest się całe życie w każdym momencie.

W minioną niedzielę do Gorzowa trafiła informacja, dotycząca zaginięcia dziecka. Mundurowi odnotowali to wieczorem. Komenda od razu postanowiła podjąć działania poszukiwawcze mimo zapadającego zmroku. Informacje o zaginięciu 10-latki trafiły do wszystkich patroli policyjnych oraz taksówkarzy i kierowców komunikacji miejskiej. Działania podjęte przez służby są standardową procedurą postępowania. Nieraz przynosiły upragniony skutek, co pomagało odnaleźć dziecko. Poszukiwania rozpoczęte poprzez poinformowanie o zdarzeniu wielu placówek zwykle znacząco ułatwiają odnalezienie poszukiwanej osoby.

Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikTokuKasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikTokuCzytaj dalej

Policja nie śpi

Powiadomiony o zaginięciu małej 10-latki został także dyżurny komisariatu aspirant sztabowy Mirosław Pająk. Mężczyzna wieczorem w dniu zaginięcia wracał ze służby do domu. Znał rysopis małoletniej i pojazd, którym się poruszała. Według ustaleń dziewczynka miała wyjść na rower z domu w okolicach południa. Niestety nie wróciła do rodziny o wyznaczonej porze, kontakt z poszukiwaną był zerowy.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Czy pierwsze damy dostają pensje? Sprawdzamy

Patrole policji w Gorzowie od razu po otrzymaniu rysopisu dziecka zabrały się do poszukiwań. Na szczęście dzięki policjantowi po służbie akcja poszukiwawcza szybko się zakończyła. Mężczyzna znalazł dziewczynkę na ul. Podmiejskiej. Zaangażowanie mundurowego spowodowało szybkie doprowadzenie zaginionej do rodzinnego domu. Jego czujne oko nawet po służbie pomogło zapobiec tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Justyna Święty-Ersetic pokazała się w stroju kąpielowym. Widok zapiera dech w piersiach (FOTO)

Źródło: policja.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł