Rekin napadł na małego chłopca
Fot. Facebook - 8 News Now
Autor Olga Szmańda - 23 Sierpnia 2020

Policjant Adrian Kosicki bohaterem na Florydzie. Uratował dziecko przed rekinem. Jest wideo

Rekin prawie zaatakował chłopca bawiącego się nad brzegiem morza. Mały plażowicz pływał na desce, a po chwili nieuwagi zbliżył się do niego rekin. Polski policjant uratował dziecko, gdy tylko zauważył stworzenie. Adrian Kosicki mimo tego, że był już po służbie, ocalił życie małego obywatela. Bez chwili zawahania wskoczył do wody i ocalił plażowicza.

Rekin, który dopływał do małego chłopca bawiącego się nad brzegiem morza został szybko powstrzymany przez walecznego policjanta. Sytuacja miała miejsce na Cocoa Beach. Na nagraniu ze zdarzenia widać jak mały chłopiec pływa na desce przy brzegu oceanu. Za nim wyłonił się rekin, który wyraźnie wystawił czubek swojej płetwy z wody. Niebezpieczne zwierzę szybko zbliżało się do małego chłopca. W tle nagrania słychać, jak ktoś krzyczy w stronę dziecka.

Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiSpędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiCzytaj dalej

Rekin nie dopłynął do brzegu

Policjant Adrian Kosicki bez chwili wahania postanowił wskoczyć do oceanu. Jego celem było jak najszybsze odciągnięcie chłopca w bezpieczne miejsce z dala od zbliżającej się tragedii. Na wideo ze zdarzenia widać, że rekin szybko przypłynął do dziecka. Jedyne co ich dzieliło, to zaledwie metr odległości. Szybka akcja amerykańskiego policjanta pomogła uratować dziecko. Rekin odpłynął po chwili zamieszania.

- Hej, stary! Hej, tam jest rekin - powiedział ktoś w tle na nagraniu.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?

- Dzięki Adrianowi nigdy nie dowiemy się, jakie były zamiary tego rekina, a ten mały chłopiec na zawsze będzie miał fajną historię do opowiadania. Dobra robota! - pogratulowali akcji policjanci z Cocoa Beach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
  2. Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy lat
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Pilny komunikat PZPN. Drużyna ukarana walkowerem i wyrzucona z Pucharu Polski, zmiana oburzyła wielu kibiców

źródło: dobrewiadomosci.net

Następny artykuł