Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" pięknieje w oczach i namawia do dobrego postępowania
fot. Instagram - Agata Rusak
Autor Olga Szmańda - 7 Sierpnia 2020

Agata Rusek z "Rolnik szuka żony" pięknieje w oczach i zachwyca swoją postawą. Co takiego robi?

„Rolnik szuka żony” to najbardziej popularny program Telewizji Polskiej. Każda kolejna edycja przenosi coraz większą liczbę widzów przed telewizory, którzy chcą śledzić historię i miłosne przeżycia ulubionych bohaterów. Fani programu chętnie też obserwują życie uczestników produkcji poza kamerami. Tak jest w przypadku Agaty Rusek - gwiazdy piątej edycji programu.

Widzowie mieli okazję poznać Agatę Rusek w trakcie emisji piątej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta skradła wtedy serce nie tylko tytułowego rolnika, ale także widzów stacji TVP. Bohaterka zjawiła się tam, by odnaleźć miłość. Udało jej się, jednak zauroczenie nie trwało długo. Kobieta odnalazła tam kawalera Łukasza Sędrowskiego, który wybrał ją na swoją ukochaną. Niestety po zakończeniu zdjęć do programu ich relacja nie przetrwała za długo. Para nie potrafiła dojść do porozumienia, oboje więc postanowili się rozstać.

Pod Tesco znalazła stare zdjęcie pary i zaczęła jej szukać. Gdy wstawiła fotografię do Internetu, szybko wyszło na jaw, kim są ci ludziePod Tesco znalazła stare zdjęcie pary i zaczęła jej szukać. Gdy wstawiła fotografię do Internetu, szybko wyszło na jaw, kim są ci ludzieCzytaj dalej

„Rolnik szuka żony” i miłość poza kamerami

Bohaterka programu nie udzieliła odpowiedzi dotyczących jej obecnego statusu związku. Nikt nie wie czy kobieta obecnie z kimś się spotyka i czy poszukuje miłości. Fani programu podejrzewają jednak, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Wiedzą, że zawsze gdy Agata Rusek kogoś poznaje, zawsze dokonuje małej zmiany w swoim wyglądzie. Nie dziwią więc przypuszczenia o nowym partnerze, zwłaszcza że Agata przeszła całkowitą metamorfozę. T Internauci są miło zaskoczeni nowym wyglądem uczestniczki programu.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Ministerstwo zapowiada nowy wymóg dot. maseczek. Ekspert: “brak prawnego znaczenia”

Kobieta pokazała się w programie jako empatyczna i pomocna, a teraz promuje w swoich mediach społecznościowych działalność na rzecz pomocy innym. Agata zachęca swoich fanów do zaangażowania się w akcję społeczną. Rusak na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym namawia do oddawania krwi. Fani od swojej idolki mogą nauczyć się wielu dobrych nawyków.

Kobieta sama angażuje się w bycie dawcą krwi i ma nadzieję, że jej obserwatorzy zrobią to samo. Zdjęcie nowej Agaty na Instagramie ma nie tylko wartość wizualną, ale i charytatywną. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” reprezentuje postawę godną podziwu.

Agata Rusek Agata Rusek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią. Zrobiła to w nietypowym miejscu (FOTO)

źródło: styl.fm

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł