Marta Manowska podzieliła się radosną informacją na temat 7. edycji programu "Rolnik szuka żony".
fot. www.instagram.com/martamanowska
Autor Olga Szmańda - 28 Lipca 2020

Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" zbiera gratulacje. Co się wydarzyło?

„Rolnik szuka żony” to najpopularniejszy program Telewizji Polskiej. Każdego roku rozbija bank oglądalności i wszystko wskazuje, że nadchodzącej jesieni może być podobnie. Miliony Polaków z niecierpliwością oczekują bowiem swojej ulubionej produkcji. Jakie wieści na jej temat przekazała właśnie prowadząca, Marta Manowska?

„Rolnik szuka żony” to program o miłosnych perypetiach tytułowych rolników i ich kandydatek oraz kandydatów, z którymi mogliby stanąć przed ołtarzem. Twórcy pokazują prawdziwe emocje związane z poszukiwaniem miłości w wiejskich okolicach. Związki, które powstały w programie, są później chętnie komentowane są przez zaangażowanych widzów. Kilka z nich rozwinęło się bez obecności kamer i trwa do dzisiaj. Fani show regularnie śledzą poczynania rolników i ich partnerów. Program prowadzi Marta Manowska, która właśnie podzieliła się wynikami pracy nad nowym sezonem. Co ogłosiła?

17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?Czytaj dalej

„Rolnik szuka żony” i empatyczna Marta Manowska

Marta Manowska prowadzi program od początku i każdy wie, że jest zaangażowana w życie miłosne bohaterów show. Kobieta pomaga uczestnikom przejść przez ich sercowe rozterki i podnosi ich na duchu. Razem z bohaterami przeżywa ich najsmutniejsze i najszczęśliwsze chwile. Pomaga w podjęciu trudnych decyzji i stoi za nimi murem. Widzowie programu zakochali się w spokoju, empatii i cieple, jakie pokazuje prezenterka. Kojący głos Marty jest uwielbiany przez miliony Polaków. Widzowie z niecierpliwością oczekują na każdy nowy sezon programu poprowadzonego przez dziennikarkę.

„Rolnik szuka żony” powstaje latem w urokliwej scenerii polskiej wsi. Dziennikarka jeździ z ekipą filmową i nagrywa perypetie bohaterów. Ostatnio ogłosiła bardzo ważną informację dotyczącą show. Marta Manowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które zachwyciło fanów programu. Napisała o zakończeniu zdjęć do 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Internauci oszaleli z radości, chętnie komentują zdjęcie i już ostrzą sobie zęby na losy nowych bohaterów. Według większości z nich następny sezon będzie równie emocjonujący co poprzednie. Na emisję nowych odcinków trzeba jednak poczekać do września.

Dzisiaj grzeje:
1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst

Marta Manowska„To już naprawdę KONIEC ZDJĘĆ. Do zobaczenia, jak co roku, w pierwszą niedzielę września @rolnikszukazonytvp 7 ❤️” - napisała Marta Manowska. Dołączamy do grona oczekujących na nową edycję show.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Puma płacze w ogrodzie zoologicznym? Prawda może okazać się bolesna
  3. Niesamowite widok. Nagranie z wnętrza turystycznego statku kosmicznego
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Polscy kibice pobili 56-latka. Powód agresji fanów odbiera nam mowę, policja nie mogła uwierzyć

Źródło: instagram - Marta Manowska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł