Bryan i policjanci z Departamentu Policji w Conway.
fot. Facebook - Carmen A. Campbell
Autor Olga Szmańda - 4 Sierpnia 2020

Tuż przed urodzinami chłopcu skradziono rower. Policjanci kupili mu nowy i zorganizowali imprezę

Rower skradziony pod sklepem doprowadził małego chłopca do łez w dniu jego urodzin. 6-latek nie spodziewał się, że ktoś może zrobić mu taką krzywdę i zabrać jego ukochany jednoślad. Na szczęście z pomocą przyszła lokalna policja. Mundurowi zaangażowani w poszukiwania roweru zrobili więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Dzięki ich zaangażowaniu uroczy solenizant nie zapomni swoich 7 urodzin.

Dla małych dzieci urodziny są wyjątkowo ważne. Każdy maluch znajduje się wtedy w centrum zainteresowania. Tak miało być też w przypadku małego Bryana Jeffreya. Niestety chłopiec, który własnie szykował się do swoich 7 urodzin, został okradziony. Jego zaparkowany przy sklepie rower zniknął.

Dzieci wstydziły się własnej matki. Jedna wizyta u specjalisty odmieniła wszystko. Spektakularna metamorfozaDzieci wstydziły się własnej matki. Jedna wizyta u specjalisty odmieniła wszystko. Spektakularna metamorfozaCzytaj dalej

Rower i serce na dłoni

Rodzina chłopca złożyła raport policyjny, gdy dowiedziała się, że rower został skradziony, a kilka dni później nagranie z ochrony pokazało mężczyznę zwracającego rower w to samo miejsce, w którym zaginął.

Mimo że rower został zwrócony, Departament Policji w Conway połączył się z kilkoma małymi firmami w okolicy, aby zorganizować Bryanowi przyjęcie urodzinowe, którego nigdy nie zapomni. Miejski Departament Policji nie tylko zaskoczył Bryana nowym rowerem, ale połączyło siły z kilkoma lokalnymi firmami, aby zaplanować paradę samochodową, wręczyć mu urodzinowy tort Batmana, a nawet wynająć nadmuchiwany zamek ze zjeżdżalnią.

- Było mnóstwo ludzi, którzy przyszli dla Bryana - powiedział detektyw Tim Gray o uroczystości.

Bryan wzruszył się do łez, kiedy podarowano mu nowy rower i kask. Matka chłopca, Carmen Jeffrey, pomogła zaplanować niespodziankę i pochwaliła oficerów za to, że zrobili wszystko, co w ich mocy, by pomóc jej synowi.

- Zdecydowanie jestem pod wrażeniem organów ścigania i policji, zwłaszcza detektywa Graya. Doceniam wszystkich za troskę o mojego syna i doceniam wszystkich za to, że jego siódme urodziny są tak wyjątkowe - powiedziała kobieta

Detektyw Gray dołączył do imprezy i wskoczył do dmuchanego zamku razem z Bryanem. Matka chłopca powiedziała, że ten dzień był szczególnie ważny dla jej syna, który marzy o tym, by pewnego dnia zostać kimś ze służb mundurowych.

- Kiedy był w przedszkolu, zapytali go, kim chciałby być, kiedy dorośnie. Przebrał się za policjanta i nadal chce być policjantem lub strażakiem. Chce tylko pomagać ludziom - powiedziała Carmen.

Jeśli chodzi o Bryana, nie mógł być bardziej zadowolony ze swojego przyjęcia urodzinowego.

- Nie spodziewałem się tego. Byłem bardzo zaskoczony - mówił solenizant.

Dzisiaj grzeje:
1. Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Niesamowity wysiłek lokalnej policji i sąsiadów sprawił, że mały chłopiec nigdy nie zapomni swoich 7 urodzin. Z pewnością okazana dobroć zaowocuje również w przyszłości i ukierunkuje Bryana na drogę pomocy innym.Jefrrey i policjant organizujący jego urodziny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życie babci z „Rodzinki.pl” miało wiele niespodziewanych zwrotów akcji. „W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty”
  2. Kotka-złodziejka została złapana na gorącym uczynku. Właściciel przecierał oczy z niedowierzania, kiedy ujrzał jej drogocenny łup
  3. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Fatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkohol

Źródło: sparkt.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł