Różnica wieku nie była dla nich problemem by wspólnie rozpocząć nowe życie
fot. Facebook Sam & Max
Autor Olga Szmańda - 13 Listopada 2020

75-latek ma żonę o 39 lat młodszą. Właśnie ogłosili światu podwójnie radosną nowinę

Różnica wieku między Maxem i Sam Delmege jest znacząca, ale mimo to parze nie przeszkodziło to w drodze do miłości. Teraz wspólnie po aż 23 próbach in vitro mogą cieszyć się wspólnym dzieckiem. Para na dodatek spodziewa się bliźniaków. Wszystko za sprawą niezwykłego cudu. 39 lat różnicy nie poróżniło ich, a jedynie zbliżyło do siebie. Teraz wspólnie oczekują na wielkie wydarzenie.

Różnica wieku między Maxem i Sam Delmege wynosi 39 lat. Mimo to para świetnie się dogaduje i doskonale radzi sobie w małżeństwie. Teraz po latach nieudanych prób czeka ich nowe wyzwanie.

Gdy miała 12 lat, w szkole nazywali ją “godzillą”. Po 15 latach jej zdjęcia przyprawiają o zawrót głowyGdy miała 12 lat, w szkole nazywali ją “godzillą”. Po 15 latach jej zdjęcia przyprawiają o zawrót głowyCzytaj dalej

Od lat małżeństwo marzyło o tym, żeby zostać rodzicami. Po 23 zabiegach in vitro i 5 poronieniach w końcu udało im się zajść w ciążę. Teraz spodziewają się bliźniaków. Niezwykła historia Max i Sama inspiruje ludzi na całym świecie.

Różnica wieku nie była dla nich przeszkodą

Max zajmuje się nieruchomościami i przez całe swoje życie zbudował obszerne imperium warte miliony dolarów. Poza uznaniem w branży Max niejednokrotnie trafiał na pierwsze strony gazet z powodu swojego ślubu z 39 lat młodszą kobietą.

Mężczyzna obchodził niedawno 75 urodzin a jego żona 36. Różnica wieku nie przeszkodziła w parze by ich uczucie mogło się rozwijać. Od ślubu w 2015 roku wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą całe życie. Od tamtej pory starają się o dziecko.

Urocza Olivia Sivielli była pierwszą Bożenką z “Klanu”. Co dziś robi i jak wygląda poprzedniczka Agnieszki Kaczorowskiej?Urocza Olivia Sivielli była pierwszą Bożenką z “Klanu”. Co dziś robi i jak wygląda poprzedniczka Agnieszki Kaczorowskiej?Czytaj dalej

Sam przyznaje, że zarówno ona jak i mąż nie mogli doczekać się by powiększyć rodzinę. Świadomość posiadania dziecka była dla nich najważniejszym elementem. Wiedzieli jednak, że ciąża nie będzie czymś łatwym w ich przypadku.

- Na razie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga, ale powiedziano nam, że możemy dzielić się naszymi wiadomościami. Będę mamą- napisała kobieta w mediach społecznościowych.

Szczęśliwy czas dla zakochanej pary

- To było najdłuższe i najtrudniejsze sześć lat naszego życia. Jednocześnie był to czas, w którym nie mogliśmy się poddać, ponieważ chodziło nam o jeden cel - napisała Sam.

Para przez sześć lat wydała na zabiegi in vitro około 100 tys. dolarów. Łącznie zrobili 23 zabiegi z czego niestety 5 razy kobieta poroniła. Sam postanowiła w końcu ogłosić niezwykle emocjonującą chwilę w mediach społecznościowych. Teraz para spodziewa się nie jednego a dwójki dzieci. Będą mieli bliźnięta.

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Gdyby nie pies, cała rodzina by zginęła. Obudził ich w ostatniej chwili
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Sam i Max ujawnili, że ich dziecko narodzi się w styczniu 2021 roku. Będzie to syn i córka. Młodzi rodzice opisali swoją drogę do szczęścia, by podzielić się swoją historią z innymi. W ten sposób chcieli zainspirować swoich obserwatorów do walki o własne szczęście.

Rządowy program okazał się wielkim hitem. Mnóstwo Polaków otrzyma nawet 5 tys. złotychRządowy program okazał się wielkim hitem. Mnóstwo Polaków otrzyma nawet 5 tys. złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łez
  2. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Ceny PlayStation 5 na polskich serwisach aukcyjnych zwalają z nóg. Nie do uwierzenia
  7. Nagły zwrot akcji, minister potwierdza. Właśnie gruchnęła wiadomość o dodatkowych pieniądzach dla grupy Polaków

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł