Stanisława Celińska wygrała z nałogiem dzięki córce.
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 21 Lipca 2020

Stanisława Celińska dziękuje córce, która pomogła jej wyjść z nałogów. Oto prawdziwa siła rodziny

Stanisława Celińska wiele zawdzięcza swojej córce. Dzięki jej pomocy aktorka raz na zawsze zerwała z piciem alkoholu, który pomagał jej przełamywać nieśmiałość. A to było koniecznie, by przetrwać w wymagającym świecie show-biznesu.

Stanisława Celińska od kilkudziesięciu lat jest doskonale znana wielbicielom kina i teatru. Zasłynęła, występując zarówno w licznych sztukach, filmach, serialach, jak i na scenach muzycznych. Po latach otwarcie mówi o tym, jak udało jej się wyjść z choroby alkoholowej. I jaką rolę odegrała w tym procesie jej córka.

Religa i Zembala znów razem przy stole. Synowie słynnych kardiochirurgów przeprowadzili wspólnie operacjęReliga i Zembala znów razem przy stole. Synowie słynnych kardiochirurgów przeprowadzili wspólnie operacjęCzytaj dalej

Stanisława Celińska wygrała z nałogiem

Artystka już nie raz mówiła o swoim nałogu. Problem alkoholowy pojawił się w życiu aktorki, gdy jej kariera zaczynała się rozwijać. Wydawało jej się, że dzięki alkoholowi, jest śmielsza i bardziej spontaniczna, co było bardzo ważne, gdy stawiała pierwsze kroki w zawodzie.

Chcąc zerwać z nałogiem, Celińska przestała stosować nawet perfumy na bazie alkoholu. Dopiero po latach abstynencji może szczerze potwierdzić zerwanie z nałogiem. Udzielając wywiadów, Celińska zawsze podkreśla, że to w dużej mierze zasługa jej córki, Aleksandry.

Nowa płyta Celińskiej

Stanisława Celińska wygrała z uzależnieniem i wciąż artystycznie się rozwija. Właśnie promuje swoją nową płytę zatytułowaną „Jesienna”, na której znajduje się jeden szczególny dla niej utwór. Piosenka „Miłość pomaga” została zadedykowana córce Celińskiej, dzięki której artystka wyszła z nałogu.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Morawiecki: Polska największym beneficjentem Funduszu Spójności

- Bardzo mi pomogła, okazała wielką dojrzałość, kiedy miałam wiele problemów. Potrafiła do mnie przemówić. Przestałam pić i palić dzięki Oli. Odzwyczajała mnie i robiła to pięknie, delikatnie rozmawiając ze mną. Dzieci były siłą i wiarą, że dam sobie radę - podkreśla aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie, które mówi wszystko. Pokazano, jak wygląda dzień z życia pumy
  2. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. Smocza Dziura jest w centrum konfliktu zbrojnego
  3. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  4. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  5. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  6. Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje 32-letni ulubieniec fanów, osierocił małe dzieci

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł