Prawdziwy Tarzan opiekujący się zwierzętami
Fot. storyfox.ru
Autor Olga Szmańda - 24 Sierpnia 2020

Od lat chroni i wychowuje dzikie koty. Nazwano go Tarzanem naszych czasów

Tarzan naprawdę istnieje . Mężczyzna od dziecka zajmował się ochroną dzikich zwierząt. Teraz prowadzi rodzinny ośrodek dla największych kotów świata, a jego zaangażowanie w życie czworonogów jest niespotykane. Poza wspólną zabawą i trenowaniem olbrzymich kotów odpowiada za ochronę tych, które narażone są na wyginięcie. Cody Antla jest prawdziwym pasjonatem zwierząt.

Tarzan, czyli tak naprawdę Cody Antla, od dziecka wychowywał się wśród ludzi, dla których opieka nad zwierzętami była priorytetem. Jego ojciec zaangażowany od lat w prowadzenie ośrodka dla dzikich kotów, prowadził również badania dotyczące rozwoju ich gatunku. Dr Bhagavan, tata Codyego przeprowadził w swoim życiu wiele badań udowadniających m.in. obecność ligerów w świecie zwierząt. Mężczyzna dowiódł, że połączenie tygrysa i lwa występowało już wcześniej, wszystko dzięki zbadaniu DNA żyjących osobników.

W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaW czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaCzytaj dalej

Tarzan istnieje naprawdę

Cody razem ze swoją rodziną od lat zajmują się opieką nad dzikimi kotami. Mężczyznę tak pochłonęła pasja do świata zwierząt, że nawet jego wygląd przypomina baśniowego Tarzana. Pasjonat zwierząt zapuścił włosy, nosi szorty w panterkę i całkowicie przepadł w budowaniu swojego wizerunku.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek

Swoje zadanie mężczyzna uznał za priorytetowe w swoim życiu. Jego praca opiera się na kontynuowaniu dzieła całej rodziny. Co ciekawe pod opieką Tarzana znajduje się największy żyjący liger. Jego przyjacielem jest znany w mediach pół lew pół tygrys Herkules. Niezwykły kociak waży 410 kilogramów i jest całkowicie biały. Nic dziwnego, że Cody zajął się opieką i zabawą z Herkulesem. Jego ojciec wychowywał go w przeświadczeniu, że dzikie koty są jego przyjaciółmi, z którymi może spędzać każdą wolną chwilę. Jednak gigantyczne drapieżniki nie są jednymi gośćmi w ośrodku Codyego. Jego rodzina jakiś czas temu zaadoptowała także słonia i szympansy. Wszystko po to by jak najlepiej zaopiekować się potrzebującymi osobnikami. Współczesny Tarzan poświęca każdemu ze swoich zwierzęcych kolegów każdą wolną chwilę. Właściwie poświęcił życie na wychowanie i ochronę ich przed niebezpieczeństwem.Cody AntlaCody Antla

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lara Gessler pochwaliła się psem znajomych. Kundel bury olśnił wyglądem, a nie jest psem rasowym
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Robert Lewandowski przyłapany w łóżku po finale Ligi Mistrzów. Nie do wiary, z kim spędził ostatnią noc (FOTO)

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł