Chłopiec oddał swoje włosy dla chorych dzieci
fot. PA Images - unilad.co.uk
Autor Olga Szmańda - 20 Sierpnia 2020

Pierwszy raz ścięli mu włosy, gdy miał 9 lat. Przekazał je chorym na raka

Włosy oddawane na tworzenie peruk to coraz bardziej popularna forma pomocy osobom z chorobą nowotworową. Niejednokrotnie ścinane z damskich głów kosmyki pozwalały na stworzenie nowych peruk. Tym razem pomocy udzielił mały chłopiec. Historia malucha wzrusza i daje do myślenia, a jego postępowanie jest godne naśladowania.

Włosy, które postanowił oddać chłopiec z Essex, trafią do dzieci, które straciły włosy w wyniku choroby nowotworowej. Mały 9-letni bohater postanowił wesprzeć rówieśników. Reilly Stancombe z Little Clacton, zapuścił włosy długie prawie tak bardzo, ile mierzy wzrostu. Jego inspiracją był piłkarz Gareth Bale, który również nosił bardzo długą fryzurę. Wszystko w życiu chłopca zmieniło się po obejrzeniu zdjęć swoich łysych rówieśników. Dziewięciolatek uznał, że w tej sytuacji nie może cieszyć się bujną czupryną i postanowił ściąć większość włosów. W ten sposób mógł pomóc innym dzieciom w walce z łysiną spowodowaną chorobą nowotworową. Mały Reilly przekazał darowiznę na rzecz fundacji Little Princess Trust.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Włosy, które niosą pomoc dzieciom

Kiedy mały bohater znalazł łyse dzieci, które są w trakcie lub po chemioterapii, postanowił coś z tym zrobić. Jego obcięte włosy pomogły w wyprodukowaniu peruk dla innych małych potrzebujących.

- Robiły się trochę za długie i nadszedł czas, aby je wyciąć.[…] Chciałem je rozdać ludziom, którzy mieli raka i widziałem, jak wiele dzieciaków walczyło z rakiem, które nie miały włosów - powiedział Reilly w programie Good Morning Britain.

18 sierpnia, we wtorek chłopiec wybrał się ze swoja mamą do zakładu fryzjerskiego Masters & Misters w Clacton-on-Sea. Tam dokonał niesamowitego i bezinteresownego wyczynu. Po ścięciu swoich włosów sam przyznał, że odczuwał odrobinę dyskomfortu. Bał się, jednak zanim wszystko się zakończyło, doszedł do wniosku, że to był dobry wybór.

Kiedy Reilly zobaczył się w lustrze, był zachwycony nowym wyglądem. Wiedział, że swoją postawą pomoże innym potrzebującym dzieciom. Po metamorfozie wziął w ręce pukiel włosów, nie będąc wcześniej świadomym, że są one tak długie. 30-letnia kobieta była bardzo dumna z decyzji, jaką podjął jej mały bohater.

- Dorastając jako małe dziecko, miał je do ramion, a kiedy dorastał dalej, zainspirował go futbol, ​​i zaczął je hodować, hodować i hodować. Tak było do teraz, jeszcze chwila i miałby je do samych stóp - powiedziała kobieta.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski deklarował w sierpniu, że nie opuści okrętu? Tak, to prawda

Z początku Reilly miał nadzieję, na zebranie 100 funtów na cele charytatywne oraz oddanie włosów na peruki. Jednak rozgłos spowodowany jego bohaterskim czynem przyniósł jeszcze większe efekty. Jego historia nagłośniona w mediach pomogła w uzyskaniu kwoty ponad 3300 funtów na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Teraz dzięki niesamowitemu postępowaniu chłopca, inni rówieśnicy nie będą musieli czuć się wyalienowani. W końcu w życiu chorych maluchów pojawił się pozytywny akcent.

Reilly StancombeZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
  2. Setki tysięcy klientów Biedronki padną z wrażenia. Niesamowicie zaskakujące rozwiązanie sprawi, że zakupy zmienią się nie do poznania
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)

źródło: unilad.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł