Zenek Martyniuk wyjawił wzruszające fakty dotyczące swojej wnuczki
fot. East News - AGENCJA SE
Autor Olga Szmańda - 10 Grudnia 2020

Zenek Martyniuk ujawnił rodzinny sekret. 2-letnia wnuczka gwiazdy może jak dziadek zawładnąć sceną

Zenek Martyniuk ujawnił wzruszające fakty, które dotyczą jego ukochanej wnuczki. Okazuje się, że 2-letnia pociecha wokalisty disco polo, uwielbia śpiew swojego dziadka. Muzyk zdradził, że pęka z dumy, gdy jego ukochana wnuczka robi nowe postępy. Zdradził również, jak Laura zwraca się do niego, gdy wspólnie spędzają czas. Na dodatek 2-latka ma nawet ulubioną piosenkę swojego dziadka.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowaną gwiazdą muzyki disco polo. W Polsce od lat zdobywa uznanie i uwielbienie fanów, które jest nieporównywalne z innymi muzykami disco polo. Nic więc dziwnego, że niejednokrotnie media skupiają się na nowych faktach z życia wokalisty.

Z początkiem roku, 14 lutego 2020 roku do kin trafił film opowiadający historię życia Zenka Martyniuka. Jest to pierwszy film pełnometrażowy wyprodukowany z całości przez Telewizję Polską. TVP odpowiadało również za dystrybucję kinową obrazu.

Na ekranach widzowie mogli obejrzeć początki kariery muzyka disco polo oraz jego liczne przygody. Wśród nich znalazła się choćby historia porwania syna Zenka Martyniuka. Widzowie mogli zobaczyć również bardzo radosne chwile z życia uwielbianej gwiazdy disco polo. Na ekranie pokazano początek małżeństwa Zenka z żoną Danutą oraz życie ich syna Daniela.

Zenek Martyniuk w roli dziadka

Zenek Martyniuk od dwóch lat jest dumnym dziadkiem. Jego ukochana wnuczka Laura jest całkowicie zauroczona swoim ukochanym “dziadzią”. Na dodatek Zenek Martyniuk wyjawił na łamach “Faktu”, że najbardziej zadowolony jest z umiejętności muzycznych wnuczki. Okazuje się, że dziewczynka ma nawet ulubioną piosenkę dziadka o bardzo wymownym tytule.

Zenek Martyniuk, po ociepleniu relacji rodzinnych, postanowił odwiedzić swoją ukochaną wnuczkę. Muzyk razem z żoną Danutą spotkali się z 2-letnią Laurą tuż przed mikołajkami. Później na łamach “Faktu” Zenek Martyniuk opowiedział o czasie spędzonym z wnuczką.

- W ten weekend pojechaliśmy w odwiedziny do wnuczki, na Mikołajki. Ja, żona i syn Daniel. Mam piękną wnuczkę i bardzo bystrą. Ma niecałe 2 latka, bo dopiero w lutym skończy, a już kolory rozpoznaje -mówi Zenek Martyniuk na łamach "Faktu".

Co ciekawe 2-letnia Laura, jest na tyle zafascynowana dziadkiem, że w kółko powtarza tylko słowo “dziadzia”. Zenek Martyniuk był rozczulony i zachwycony zachowaniem wnuczki.

- Cały czas w kółko powtarza tylko "dziadzia", "dziadzia". Nawet jak ze mną rozmawia na Facetime, to ciągle mówi "dziadzia" - dodaje Zenek.

Wnuczka Zenka Martyniuka kocha jego piosenki

Ku zdziwieniu wszystkich, 2-letnia Laura , jest na tyle zapatrzona w swojego dziadka, że chętnie odtwarza jego piosenki. Zdaniem Zenka Martyniuka ulubionym utworem jego wnuczki jest “Nie wolno zabić tej miłości”. Wokalista wspomina, że 2-latka najchętniej wykonuje właśnie ten utwór.

- Jak Ewelina włączy jakieś piosenki innego wykonawcy, to wnuczka mówi: "Nie, dziadzia". Ostatnio najbardziej upodobała sobie piosenkę "Nie wolno zabić tej miłości". Jak próbowałem włączyć coś innego, to od razu zaprotestowała: "Nie, dziadzia, nie" -mówi gwiazdor disco-polo na łamach "Faktu".

W Lidlu pojawił się produkt, który uszczęśliwi każdą kobietę. Od teraz za jedyne 49,99 złW Lidlu pojawił się produkt, który uszczęśliwi każdą kobietę. Od teraz za jedyne 49,99 złCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: rozrywka.dziennik.pl / fakt.pl

Następny artykuł