Zenek Martyniuk podarował swojej żonie nowy samochód
Fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 24 Sierpnia 2020

Zenek Martyniuk rozpieszcza swoją żonę. Ostatnio sprawił jej wyjątkowo kosztowny prezent

Żona Zenka Martyniuka z pewnością nie spodziewała się takiego prezentu. Jej ukochany mąż, jak widać, potrafi ją rozpieszczać. Mężczyzna postanowił wydać część swojego obfitego majątku na niesamowitą niespodziankę dla małżonki. Dorota Martyniuk jest mu z pewnością ogromnie wdzięczna. Czym tym razem gwiazda disco polo uszczęśliwiła swoją partnerkę?

Danuta Martyniuk jest żoną najbardziej znanego polskiego wokalisty disco polo. Jej życie u boku Zenka nie od zawsze jednak było usłane różami. Teraz od czasu promocji najnowszego filmu pt. „Zenek” rodzina Martyniuka jest jeszcze bardziej na świeczniku mediów plotkarskich. Danuta z pewnością nie może narzekać na nudne i ubogie życie, a jej mąż od lat stara się dbać o jak najlepszy standard życia kobiety. Pozwala jej wydawać pieniądze na luksusowe ubrania czy przedmioty. Zakochany w swojej partnerce król disco polo rozpieszcza ją jak tylko może. Tak było i tym razem. Zenek Martyniuk postanowił dać swojej żonie kolejny wyjątkowy prezent.

W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaW czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaCzytaj dalej

Żona króla disco polo

Głównie dzięki krążącej w mediach reklamie, gwiazdor nadal zarabia ogromne pieniądze. Według niektórych nieoficjalnych informacji gwiazdor zarobił na niej milion złotych. Z pewnością dało mu to dodatkowy zastrzyk gotówki, który pozwolił mu na zakup auta wartego ponad 500 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek

Martyniuk jednak w całym natłoku pracy i nowo przypływającej gotówce, nie zapomniał o swojej ukochanej żonie. Kobieta do tej pory jeździła samochodem matki Toyota. Mąż jednak postanowił, by swojego starego Jarisa zamieniła na coś nowszego i bardziej ekskluzywnego. Teraz Danuta dzięki prezentowi od męża będzie jeździła Mercedesem GLC 300 4matic. Według doniesień „Super Expressu” to właśnie gwiazdor przekonywał swoją partnerkę do wymiany auta na nowszy model. Mimo, że kobieta posiada prawo jazdy dopiero od czterech lad już teraz może poczuć się jak prawdziwy i zawodowy kierowca. Nowe auto jest luksusowe i pasuje do życia jakie prowadzi partnerka króla disco polo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki doberman podchodzi do noworodka w nosidełku. Rodzice wszystko nagrali
  2. Mężczyzna chciał popisać się przed znajomymi, nagle wszyscy zamarli. Nieprawdopodobne nagranie
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać

źródło: plotek.pl

Następny artykuł