Anna Lewandowska namawia do samoakceptacji.
fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/
Autor Olga Szmańda - 31 Lipca 2020

Ania Lewandowska pokazała podwójny podbródek. Dlaczego to zrobiła?

Anna Lewandowska udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie inne niż wszystkie do tej pory. Trenerka podzieliła się fotografią, na której nie prezentuje się idealnie. Wręcz przeciwnie. Chciała sprowokować fanki do dyskusji na temat wyglądu i samoakceptacji.

Anna Lewandowska jest od lat inspiracją dla wielu polskich kobiet. Jej treningi, programy żywieniowe czy spotkania online są oglądane przez setki tysięcy pań. Żona Roberta Lewandowskiego działa prężnie w mediach społecznościowych, chętnie porusza tematykę zdrowego trybu życia. Niedawno zamieściła jednak zdjęcie, pod którym opisuje sytuację związaną ze swoim wyglądem.

17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?Czytaj dalej

Anna Lewandowska po ciąży

Anna Lewandowska opublikowała ten post 5 tygodni po urodzeniu drugiego dziecka. Trenerka nie przestaje dbać o swoje ciało i walczyć o zdrowie swoje oraz wielu kobiet, które z nią ćwiczą. Na filmach, które pokazuje na żywo w mediach społecznościowyc,h ćwiczy w odkrytym stroju sportowym, aby nikt nie miał wątpliwości, jak naprawdę wygląda. Gwiazda nie chce naginać rzeczywistości i promować nienaturalnie wyglądającego ciała. Dlatego pokazuje się tuż po porodzie. Jej celem jest zwrócenie uwagi na samoakceptację wśród kobiet. Pod jednym z najnowszych zdjęć Anna Lewandowska wstawiła obszerny komentarz. Fotografia przedstawia ujęcie z trenerką w normalnej pozycji, drugie natomiast to selfie z pomarszczoną i skrzywioną brodą. Celem publikacji było pokazanie jak ułudne i subiektywne jest ludzkie piękno. Gwiazda napisała pod zdjęciem:

„W dobie social media, wszyscy możemy być poddani OCENIE.

SAMOAKCEPTACJA

Gigantyczny odzew na posta i video, które niedawno wrzuciłam na IG i IS jest tego dowodem. Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji ????Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam ????Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym a jednocześnie dumnym jest fajne. Taaaaaak! Trenuję z Wami od miesiąca na LIVE na Instagramie, od 5 tygodnia po porodzie, w krótkich topach (specjalnie) , widzicie mnie taką, jaka jestem - czyli po urodzeniu dwójki przespwspaniałych dzieci ❤️ ???? Szanujmy siebie, traktujmy dobrze nasze ciała, dbajmy o nie.”

Dzisiaj grzeje:
1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst

Wpis pod zdjęciem miał pozytywny odzew wśród fanek. Wiele kobiet wspiera Anię oraz siebie nawzajem. Liczne wpisy dotyczą braku kompleksów, pomagania sobie czy akceptacji ciała po ciąży. Ania Lewandowska ponownie poruszyła ważny temat na swoim Instagramie i zmusiła fanki do przemyślenia i przewartościowania tego, co sądzą same o sobie.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec przez lata liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18. urodziny wręczył jej rachunek, kwota powala
  2. Ogromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcie
  3. Polskie elektryczne auta przyszłości. Oto prototypy Izery
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Robert Kubica ma wielkie problemy zdrowotne? Jego słowa zmartwiły kibiców, jest poważnie

Źródło: radiozet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł