Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Fot. Anna Lewandowska
Autor Kamila Krótka - 23 Września 2020

Anna Lewandowska wyjawiła, czego najbardziej wstydziła się w przeszłości. Szczere wyznanie gwiazdy

Anna Lewandowska przyznała się do tego, co w przeszłości wprawiało ją w największe kompleksy. Powód do wstydu postanowiła wyjawić w mediach społecznościowych, po czym spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów. Czego wstydziła się w przeszłości i jaki był jej sposób na poradzenie sobie z tym problemem?

Anna Lewandowska opowiedziała, jak poradziła sobie ze swoimi kompleksami, a jej słowa z pewnością pomogły wielu osobom. W końcu teraz trenerka z pewnością nie musi przejmować się krytyką.

Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyZa 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyCzytaj dalej

Anna Lewandowska szczerze o kompleksach

Gwiazda wyznała, że doskonale pamięta czasy, kiedy musiała mierzyć się ze swoimi kompleksami. Lewandowska przecież nie od początku cieszyła się doskonałą sylwetką i popularnością. Ostatnio na Instagramie opublikowała post, w którym wyjawiła swoim fanom, co sprawiało jej największy problem i jak przełamała negatywne myślenie.

Okazało się, że Annie Lewandowskiej trudno było zaakceptować fakt, że mieszka w małym mieście - Podkowie Leśnej. Borykała się też z brakiem wiary w swoje możliwości i porównywała siebie do innych. Gdy zaczęła jednak dojrzewać i uprawiać sport, nabrała pewności siebie.

Wyznanie trenerki

“Uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce. Po prostu lubi i docenia to, jaka jest! Pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam budując relacje z innymi KOBIETAMI, pracując z nimi, wzajemnie się motywując, ucząc się od siebie nawzajem. Wiele akcji, w których uczestniczyłam, pokazało mi, że mam w sobie siłę.” - pisze Lewandowska na Instagramie.

Dodała też sposób, w jaki poradziła sobie z kompleksami:

“WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków.”

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

Na liście Ani znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie i dyscyplina. Radzi też, aby każdy znalazł takie cechy i to je rozwijał w swoim życiu.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Dryfował w pojemniku na lód przez trzy dni po tym, jak prądy morskie przewróciły jego łódź. "Na przemian traciłem przytomność z powodu głodu i spałem"
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Wielki zegar odlicza czas do końca. Nie uwierzysz, jak mało nam zostało

źródło: chillizet.pl

Następny artykuł