Biedronka wprowadza darmową dostawę na czas trwającego w sklepie Black Week
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Olga Szmańda - 24 Listopada 2020

Black Week należy do Biedronki. Klienci uwielbianej sieci mogą się nieźle zdziwić

Biedronka wprowadziła do swojej oferty duże udogodnienie dla klientów. Market, który rozpoczął swój Black Friday już 23 listopada proponuje konsumentom niezwykłe rozwiązanie. Darmowa dostawa na zakupy zrobione Biedronce ma obowiązywać w trakcie trwania całej akcji Black Week.

Biedronka tym razem zaproponowała swoim klientom nietypowe rozwiązanie na trwający od 23 do 29 listopada Black Week. Sklep tym samym stworzył - podobnie jak inny duży market - tygodniowe przedłużenie popularnego Black Friday.

Donald Tusk zadziwił archiwalnymi zdjęciami, internauci nie mogą się napatrzeć. Donald Tusk zadziwił archiwalnymi zdjęciami, internauci nie mogą się napatrzeć. "Byliśmy studentami bez grosza przy duszy"Czytaj dalej

Sieć sklepów, która już w poniedziałek 23 listopada rozpoczęła swoją akcję promocyjną, oferuje swoim konsumentom darmową dostawę za zakupy do domu. Cała akcja potrwa aż do niedzieli 29 listopada.

Biedronka i zakupy z dostawą do domu

Biedronka od kilku miesięcy proponuje swoim konsumentom zakupy z dostawą do domu. E-zakupy są stosunkowo nowym rozwiązaniem, które sieć marketów wprowadziła w trakcie panujących w kraju obostrzeń.

SIeć rozpoczęła współpracę z aplikacją mobilną Glovo. Tym samym za pośrednictwem smartphona czy tabletu klient może zrobić zakupy z dostawą do domu i wybrać odpowiadające mu produkty. Nowe rozwiązanie pomaga zwłaszcza osobom znajdującym się na kwarantannie lub izolacji domowej.

Glovo i Biedronka rozpoczęły współpracę i obecnie są dostawcami produktów w aż 27 największych miastach Polski. Wśród nich znajdują się m.in. Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Katowice czy Szczecin.

Podobnego porodu w Lublinie jeszcze nie było, pani Karolina jest szczęściarą. W całej Polsce odnotowano zaledwie kilka przypadkówPodobnego porodu w Lublinie jeszcze nie było, pani Karolina jest szczęściarą. W całej Polsce odnotowano zaledwie kilka przypadkówCzytaj dalej

Black Friday w Biedronce

Biedronka w ramach akcji Black Week, która ma trwać znacznie dłużej niż typowy Black Friday zaproponowała swoim klientom darmową dostawę za zakupy do domu. Konsumenci przy zamówieniach zrobionych za kwotę co najmniej 99 złotych mogą otrzymać zerowe koszty dostawy zakupów. Usługa e-zakupów z Glovo i Biedronką autoryzowana jest aż w 27 miastach.

„Przez cały tydzień, od poniedziałku 23 listopada do niedzieli 29 listopada włącznie klienci Biedronki korzystający z oferty zakupów online przez aplikację Glovo zyskają możliwość otrzymania darmowej dostawy. Każde e-zakupy warte powyżej 99 zł kurier przywiezie im szybko i sprawnie pod drzwi nie pobierając żadnej opłaty” - podaje Biedronka w komunikacie prasowym.

Skarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowejSkarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowejCzytaj dalej

Biedronka przypomina także, że dokonywanie e-zakupów za pośrednictwem aplikacji Glovo możliwe jest przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe oraz w godzinach dla seniorów. Sklep wykazuje również, że zakupy nie mają limitów wagowych, a każde zamówienie nawet poza okresem Black Week o wartości 199 zł ma również darmową dostawę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

„Każdy klient sieci dokonujący zakupów przy użyciu wygodnej i bezpiecznej aplikacji Glovo nie tylko zyska na komforcie i bezpieczeństwie, tak ważnym w tym trudnym czasie, ale także odniesie korzyść finansową, ponieważ będzie mógł liczyć na darmową dostawę produktów z Biedronki. Jedyny warunek, który musi spełnić to napełnienie wirtualnego koszyka produktami wartymi ogółem powyżej 99 zł”- dodaje Biedronka.

Emeryt z cygarem w ustach uratował szczeniaka z paszczy aligatora. Wideo ze zdarzenia podbija internetEmeryt z cygarem w ustach uratował szczeniaka z paszczy aligatora. Wideo ze zdarzenia podbija internetCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  2. Dyrektor szpitala już dłużej nie mógł, powiedział, co wyrabia się na Narodowym. "Hotel Narodowy"
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Rząd otworzył nową stronę pokazującą liczbę zakażeń. Brakuje ważnych danych, które dotychczas były przedstawiane
  7. Laura Łącz ujawniła kwotę swojej głodowej emerytury. "Teraz, żeby godnie żyć, muszę harować"

Źródło: biznes.radiozet.pl

Następny artykuł