Ramarni Wilfred to genialny młodzieniec
Fot. https://www.facebook.com/BlackInventorsScientistsAndLiteraryElites/posts/477429032421258:0
Autor Olga Szmańda - 7 Lipca 2020

Młody geniusz. Poszedł na Oxford jako 11-latek. Ma IQ wyższe od Einsteina

Chłopiec, który może równać się z Albertem Einsteinem lub Stevenem Hawkingiem. Jego intelekt przewyższa większość ludzi na całym świecie. Ten młodzieniec znajduje się w ścisłej czołówce najinteligentniejszych ludzi świata.

Genialny chłopiec już od najmłodszych lat przewyższał innych na wielu płaszczyznach. Obecnie nastolatek jest jednym z najlepiej zapowiadających się naukowców świata. Jego prace z dzieciństwa można porównać do prac naukowych dorosłych profesorów.

Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?Czytaj dalej

Chłopiec na Uniwersytecie

Chłopiec z Anglii, geniusz Ramarni Wilfred uzyskał w wieku 11 lat wynik testu IQ wyższy niż czołowi naukowcy świata. Ten nastolatek, już jako dziecko mógł ubiegać się o studia na Uniwersytecie. Uzyskał wynik 162 testu na IQ. Tym samym znalazł się w grupie jedynie 2 proc. światowej populacji. O chłopaku mówi się, jako o najinteligentniejszym nastolatku w Londynie i być może całej Anglii. Zdolności chłopca zostały zauważone już w przedszkolu. Wtedy młody geniusz potrafił już czytać i pisać. Jego zaangażowanie w naukę było bardzo widoczne. W wieku 10 lat podjął się napisania rozprawy filozoficznej dotyczącej teorii sprawiedliwości. To właśnie nagrody za wspomniany artykuł przyniosły mu zainteresowanie organizacji MENSA.

Einstein

Rodzice geniusza

Mama nastolatka wspomina pierwsze zalążki jego niesamowitego intelektu: - „Zawsze pamiętam, jak prowadziłem go do pokoju dziecinnego, a on opowiadał mi o czymś, co widział w wiadomościach, i to był bardzo polityczny temat” - powiedziała kobieta w wywiadzie dla BBC.

Anthea Wilfred dodaje również: - „Później tego popołudnia zobaczyłem układ optyczny w telewizorze i pomyślałem, że mój dwu i pół-latek właśnie ze mną rozmawia o tym w samochodzie. To było po prostu dziwne.”

Normalne dziecko

Ramarni Wilfred mimo swojego ogromnego intelektu nadal pozostaje zwykłym nastolatkiem. Jego zainteresowania zawsze wyglądały tak jak innych dzieci. Od najmłodszych lat czytał komiksy, bawił się ze swoim psem, czy oglądał popularny kanał Disney Channel. Jednak jego ciekawość świata zawsze była większa niż innych dzieci. Obecnie 16-latek czeka na rozpoczęcie studiów na Oxfordzie. Jego marzeniem jest zostać astrofizykiem. Jak sam mówi, nie uważa się za wielką osobowość:

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Kaczyński mówił o podwyżce płacy minimalnej do 3 tys. zł. Pomysł bez realizacji?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego psy próbują lizać nas po twarzy? Nie każdy opiekun pozwala swojemu zwierzakowi
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite
  7. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci

Źródło: afrotech.com

Następny artykuł