Dziecko miłości
Fot. Telemetro / Facebook
Autor Kamila Krótka - 7 Stycznia 2021

Chłopca z nietypowym znamieniem na czole nazwano “dzieckiem miłości”. Jak wygląda po pięciu latach?

Pięć lat temu w Turcji doszło do niezwykłych narodzin. Chłopiec urodził się z wyjątkowym znamieniem na twarzy, które towarzyszy mu do dzisiaj. Ze względu na nietypowy kształt znamienia dziecko jest nazywane “chłopcem z serduszkiem”.

“Dziecko miłości”, bo takie miano również przybrał chłopiec ze znamieniem w kształcie serduszka, ma już 5 lat. Podobnie jak w momencie urodzenia, jest po prostu uroczy.

Dziecko miłości

Dziecko przyszło na świat w 2015 roku w Ankarze. Gdy rodzice go zobaczyli, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Jednak 28-letnia Ceyda i 30-letni Murat Engin od razu pokochali maleństwo.

Cinar posiada na czole znamię w kształcie serca, czym zadziwił wszystkich nie tylko po pojawieniu się na świecie, ale zadziwia i dziś. Zaraz po porodzie dziecko stało się gwiazdą całego oddziału, a teraz jest oczkiem w głowie rodziców. Co więcej, każdego dnia sprawia, że ktoś na ulicy uśmiecha się na jego widok.

- Kiedy pielęgniarka usunęła krew z jego główki, jako pierwszy zobaczyłem znamię na czole. Bardzo trudno było mi powstrzymać łzy - mówił Murat, w wywiadzie dla Daily Mail.

Dziadek uczył ją polskiego, teraz Argentynka szuka w Polsce krewnych. Ma dwa marzeniaDziadek uczył ją polskiego, teraz Argentynka szuka w Polsce krewnych. Ma dwa marzeniaCzytaj dalej

Według jego mamy dziecko posiada swój własny talizman, którego zadaniem jest przyniesienie mu szczęścia w przyszłości.

- Byłam naprawdę zaskoczona. Kiedy zbliżyłam do siebie jego główkę, zdałam sobie sprawę, że to niesamowite serduszko. Nie mogłam zatrzymać łez. Nikt z nas nie miał negatywnych odczuć. Wierzymy, że urodził się ze swoim talizmanem, który przyniesie mu szczęście - opowiadała mama Cinara.

dziecko miłości

Zachwyt nad chłopcem

Dzisiaj Cinar ma 5 lat i wzbudza spore zainteresowanie na świecie. Okazuje się, że wiele osób prosi jego rodziców o możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ich synem.

- Kiedy spacerujemy, każdy się do nas uśmiecha z wielką życzliwością. Wszyscy nasi znajomi dziwią się, jak to możliwe, że znamię przybrało kształt serca. Mówią, że mały jest dzieckiem miłości - dodał ojciec dziecka.

Wyjątkowe są też nawet rutynowe kontrole u lekarza, bo “chłopca z serduszkiem” rozpoznaje cały personel medyczny.

Cinar posiada własne konto na Instagramie, a tam prawie 6 tysięcy obserwujących. Ma fanów nie tylko w Turcji, ale i na całym świecie. Chłopiec jest naprawdę przesłodki.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE ZDJĘCIE:

dziecko miłości

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: edziecko.pl

Następny artykuł