Gabriel Seweryn zajmował się czymś niebywałym w młodości
Fot. Instagram - Gabriel Seweryn
Autor Olga Szmańda - 25 Sierpnia 2020

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie od razu został projektantem. Czym zasłynął 30 lat temu?

Gabriel Seweryn od początku powstania „Królowych Życia” jest gwiazdą tej produkcji. Widzowie show pokochali jego i jego partnera, a to dzięki niezliczonym historiom mężczyzn, które rozbawiają fanów. Projektant futer z początku zajmował się jednak czymś innym, niż praca prezentowana w programie. Nie każdy wie, jak wyglądało życie Seweryna przed emisją show.

Gabriel Seweryn przez osiem edycji programu podbijał serca widzów stacji TTV. Niejednokrotnie on i jego partner Rafał Grabias byli najbardziej lubianymi bohaterami show. „Królowe życia” od początku pokazywały mężczyzn i ich biznes. Nie każdy z widzów wie jednak, że Gabriel Seweryn przed laty zajmował się czymś zupełnie innym.

Panna młoda śpiewa dla rodziców. Wideo sprawia, że nie można opanować łez wzruszenia, coś pięknegoPanna młoda śpiewa dla rodziców. Wideo sprawia, że nie można opanować łez wzruszenia, coś pięknegoCzytaj dalej

Gabriel Seweryn odszedł z programu

Niestety teraz najbardziej barwna para programu nie będzie oglądana na ekranach. Według ostatnich ustaleń Gabriel Seweryn i Rafał Grabias odeszli z „Królowych życia”. Premierowe odcinki dziewiątej edycji z pewnością nie będą już takie same. Stacja TTV skomentowała ich odejście w mediach społecznościowych. Według postu opublikowanego na Instagramie, mężczyźni nie doszli do porozumienia z produkcją show: "Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach "Królowych życia”.

Mimo to mężczyźni wyznali również, że nie zamierzają powrócić do programu.

- Królowie życia. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? Jeden fałszywy ruch i kolorowe ptaki z Głogowa odleciały! (na zawsze). Odleciały, bo chciały, bo cenią sobie wolność i szacunek (...) Jeszcze żadne odejście bohaterów z programu "Królowe życia" nie wzbudzało tylu kontrowersji i emocji co nasze. Portale plotkarskie i fora internetowe aż huczą od domysłów i plotek. Każdy szuka przyczyny i powodu tego rozstania. To była nasza przemyślana decyzja. Koniec to początek czegoś nowego. Widzom programu bardzo dziękujemy za kibicowanie naszej kolorowej parze. Dostaliśmy od Was ogromne wsparcie i wiarę, że w naszym kraju są ludzi, którzy nas kochają i akceptują. Takimi, jacy jesteśmy. Dziękujemy wam, że śmialiście się i płakaliście razem z nami - napisali mężczyźni w mediach społecznościowych.

Przeszłość projektanta

Gabriel Seweryn znany z projektowania futer już od najmłodszych lat interesował się modą. Widzowie programu „Królowe życia” niejednokrotnie oglądali mężczyznę w trakcie jego pracy. Tworzył on swoje projekty dzięki wyjątkowemu zmysłowi artystycznemu. Jego kolekcje dowodziły niezmierzonej fantazji. Z pewnością jego przeszłość wpłynęła na zamiłowanie do projektowania futer.

Gwiazdor „Królowych życia” zaczynał jako model w konkursie na Mistera Polski 1990. Tego dnia jego rywal Dariusz Młynarczyk wygrał starcie najprzystojniejszych mężczyzn polski. O udziale w wyborach Mistera, Gabriel poinformował już w programie „Królowe życia”. Co ciekawe, już wtedy mężczyzna opowiadał o panującym w kraju braku tolerancji. Być może jego występ w konkursie miał wpływ na jego postrzeganie innych.

- Wszędzie mnie pokazywali, bo miałem fajne ciuchy. Nikt się tak nie ubierał. Jak przyszedłem, to nawet nie musiałem stać w kolejce, od razu zostałem zakwalifikowany - opowiadał w programie

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. W TVP Info pomylono flagi. Tłumaczenie: “bez wpływu na merytoryczną część programu”

- Ludzie nie są tolerancyjni, wszystkich mierzą jedną miarką. Jeżeli ktoś lepiej wygląda, to już musi być, albo nienormalny, albo nie wiem, jak to określić - powiedział w wywiadzie Mistera Polski.

Gabriel SewerynGabriel Seweryn

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: plejada.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł