"Kevin sam w domu": tak aktorzy zmienili się w przeciągu 30 lat od premiery filmu
fot. materiały prasowe "Kevin sam w domu"
Autor Olga Szmańda - 23 Grudnia 2020

Nie wyobrażacie sobie, jak bardzo zmienili się aktorzy z "Kevina samego w domu". Kevin przeszedł sam siebie

“Kevin sam w domu” to film, który przez trzydzieści lat od daty premiery, stał się kwintesencją Świąt Bożego Narodzenia. Mimo że minęły już trzy dekady, widzowie z całego świata rok w rok oglądają perypetie małego chłopca, który przypadkiem został sam w domu. Postanowiliśmy przypomnieć, jak wyglądają obecnie aktorzy, którzy wcielali się w główne role w “Kevin sam w domu”. Już jutro ponownie film zagości na antenie stacji Polsat.

“Kevin sam w domu” miał swoją premierę w 1990 roku. Dwa lata później powstała kontynuacja kultowego obrazu pt. “Kevin sam w Nowym Jorku”. W ten sposób przygody samotnego amerykańskiego chłopca stały się symbolem Świąt Bożego Narodzenia.

Co ciekawe, miliony ludzi na całym świecie nie wyobraża sobie Świąt bez obejrzenia “Kevina samego w domu”. I w tym roku polscy widzowie będą mogli obejrzeć perypetie chłopca na swoich ekranach telewizorów.

Pierwsza emisja “Kevina samego w domu” odbędzie się w Wigilię o godzinie 20:00 na antenie stacji Polsat. Z kolei ci, którzy nie mogą zobaczyć filmu 24 grudnia, będą mieli okazję obejrzeć powtórkę w pierwszy dzień świąt tj. 25 grudnia. Stacja Polsat ponownie wyświetli film o godzinie 16:40.

Obrazy Świat Radosci"Przywrócili mi wiarę w ludzi”. Samotna babcia dostała ponad 1000 świątecznych kartekCzytaj dalej

Co ciekawe, kilka lat temu stacja Polsat postanowiła nie uwzględnić “Kevina samego w domu” w swojej świątecznej ramówce. Niestety klienci stacji od razu postanowili wyrazić swój sprzeciw. Niezadowolenie widzów zakrawało o mały protest, który miał na celu przywrócenie kultowego filmu.

Media społecznościowe zawrzały, a Polsat ponownie przywrócił Kevina na swoją antenę. Od tamtej pory wielu widzów uważa, że Święta Bożego Narodzenia bez “Kevina samego w domu”, to po prostu nie święta.

"Kevin sam w domu" jak zmienili się główni bohaterowie filmu?

“Kevin sam w domu” został wyprodukowany i pokazany swoim widzom po raz pierwszy w 1990 roku. Tytułowego Kevina zagrał Macaulay Culkin, w jego matkę wcieliła się Catherine O’Hara, a ojca John Heard. Co ciekawe to właśnie aktor grający tatę Kevina, w 2013 roku żalił się w mediach, że nie chce do końca życia być kojarzonym z tą rolą.

Pośród wielu aktorów, których zobaczyć możemy na ekranach są również ci, których obecnie nie ma wśród nas. Odtwórca roli Perera McCallistera zmarł w 2017 roku, mając niespełna 72 lata. Robert Blossoms, który wcielał się w postać Marleya również zmarł. Aktora pożegnaliśmy w 2011 roku, gdy miał 87 lat.

Poniżej postanowiliśmy przedstawić zdjęcia z filmu oraz aktualne fotografie aktorów lata po premierze “Kevina samego w domu”. Mamy nadzieję, że czekacie na kolejny wigilijny seans z równie dużym zapałem co my. No bo przecież Święta Bożego Narodzenia bez Kevina, to nie święta!

Macaulay Culkin - Kevin McCallisterMacaulay Culkin – Kevin McCallister

Catherine O’Hara – Kate McCallisterCatherine O’Hara – Kate McCallister

Joe Pesci i Daniel Stern – „mokrzy bandyci”Joe Pesci i Daniel Stern – „mokrzy bandyci”

Kieran Culkin – Fuller McCallisterKieran Culkin – Fuller McCallister

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło rmf.fm/ wikipedia.pl

Następny artykuł