Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili zaręczyny
Fot. Facebook - Martyna Wojciechowska
Autor Olga Szmańda - 24 Sierpnia 2020

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po zaręczynach. Jak długo utrzymywali je w tajemnicy?

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska potwierdzili swoje zaręczyny. Para ujawniła dokładną datę wręczenia pierścionka podróżniczce, a teraz gwiazdy polskich mediów oficjalnie mówią o tym, co czeka ich w przyszłości. Okazuje się, że już rok 2019 był dla nich przełomowy, bo - jak się okazuje - wtedy dziennikarka powiedziała ukochanemu „tak”.

Przemysław Kossakowski znany w mediach ze swoich niesamowitych reportaży i programów podróżniczych w 2018 roku potwierdził związek z dziennikarką i podróżniczką. Wybranką dokumentalisty została Martyna Wojciechowska, która od lat gości w polskich mediach i podbija serca telewidzów. Jej program „Kobieta na krańcu świata” zachwyca widzów stacji TVN.

Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiSpędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiCzytaj dalej

Para mimo dwuletniego związku zawsze zachowywała całkowitą intymność swoich relacji. Nigdy nie publikowali w mediach społecznościowych nadmiernej liczby wspólnych zdjęć. Na przekór panującym trendom uzewnętrzniania się na Instagramie czy Facebooku, dbali o swoją prywatność. Pierwszy raz pojawili się publicznie w 2018 roku. Wszystko rozpoczęło się od balu TVN, gdzie para potwierdziła, że nie łączy ich tylko przyjaźń. Dokładnie wtedy Kossakowski i Wojciechowska zadebiutowali jako para.

Przemysław Kossakowski oświadczył się Martynie Wojciechowskiej

Przemysław Kossakowski jest bardzo powściągliwy, patrząc na jego media społecznościowe. Dziennikarz publikuje na swoich profilach zdjęcia z podróży czy autorskich reportaży. Bardzo dokładnie pilnuje tego, co udostępnia i czym dzieli się z obserwatorami. Nie dziwi też fakt, że jego ukochana Martyna Wojciechowska podobnie postępuje ze swoim życiem prywatnym w mediach. Kobieta od lat regularnie uczestniczy w wielu kampaniach społecznościowych, walczy o prawa kobiet i uświadamia swoich widzów. Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie regularnie wstawia motywujące treści i fragmenty swoich programów. Jej konto w mediach społecznościowych dotyczy jej pracy lub zdjęć cudownej córki. Widać, że mama jest bardzo dumna ze swojej pociechy.

Brak nadmiernego uzewnętrzniania się w mediach społecznościowych powodował niejednokrotnie, że fani pary szukali informacji o rozwoju ich związku. Okazuje się, że Martyna już od 2019 roku nosiła pierścionek z meteorytem od swojego ukochanego. Para jednak nigdy wcześniej nie potwierdziła oficjalnie zaręczyn. Jak widać teraz postanowili ogłosić informację i zdementować plotki. Martyna Wojciechowska na swoim profilu na Facebooku i Instagramie dodała zdjęcia z narzeczonym i dodała wymowny podpis. Teraz już oficjalnie wiadomo co łączy parę i jak wyglądać będzie ich przyszłość. Pod zdjęciami zamieściła komentarz. Młoda para zbiera pod opublikowanym zdjęciami dziesiątki pozytywnych komentarzy z gratulacjami.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie

„OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy????????”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lara Gessler pochwaliła się psem znajomych. Kundel bury olśnił wyglądem, a nie jest psem rasowym
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcu

źródło: Facebook - Martyna Wojciechowska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł