Kot z pieniędzmi
https://www.instagram.com/ttown_mom/
Autor Olga Szmańda - 6 Lipca 2020

Miał łapać myszy, a przynosił pieniądze. Niezwykła historia oszczędnego kota

Kot, który się bawi lub poluje to częsty widok, który nikogo nie dziwi. Co jednak musieli pomyśleć sobie właściciele, gdy ich kot zaczął przynosić pieniądze zamiast myszy? I to tyle, że trzeba było założyć mu skarbonkę. Osobliwe zachowanie zwierzęcia stało się pretekstem dla akcji charytatywnej.

właściciel agencji marketingowej GuRuStu w Tulsie postanowił zaadoptować kota. Jego obecność miała pomoc w walce z myszami znajdującymi się w biurze. Kot z początku jedynie do pomocy okazał się finalnie niesamowitym kompanem pracowników. Wszyscy byli zachwyceni jego osobowością i zaangażowaniem w pracę firmy. Kiedy kot mógł odpocząć, spędzał czas przy szklanych drzwiach pomieszczenia.

Zrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiakaZrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiakaCzytaj dalej

Kot przy kasie

Pracownicy biura byli zachwyceni uczestnictwem kota w ich życiu. Po pewnym czasie zaczęli jednak znajdować przy nim banknoty. Zszokowani nie rozumieli, skąd kot posiada gotówkę. Ta sytuacja powtarzała nie regularnie, każdego dnia. Z upływem czasu okazało się skąd kot, brał banknoty. Przynosili mu je ludzie. Miejsce, w którym znajdowało się biuro, należy do jednej z bardziej rozrywkowych dzielnic miasta. Pracownicy podejrzewali więc, że zwierzę otrzymywało pieniądze jako formę zachęty do zabawy. Banknoty miały zastąpić zapewne jakąś kocią przytulankę.

Po czasie pracownicy biura sami postanowili sprawdzić teorię. Okazało się, że jest słuszna. Ten kociak nie bawił się zwykłą kocimiętką. Jego ulubionym dodatkiem w ciągu dnia była kasa.

KotPomaganie przez szybę

Ten mały futrzany stwór, okazał się prowodyrem wspaniałej akcji charytatywnej. Dzięki swojej popularności ludzie chcieli się z nim bawić i zostawiać mu banknoty. Przy drzwiach biura każdego dnia pojawiało się kilkanaście osób. Zwierzak zbierał dziennie niezłe sumy. Dlatego też. Pracownicy postanowili wyszukać organizację, dla której przeznaczą zebrane kocie pieniądze.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Ich wybór padł na fundację Tulsa Day Center for the Homeless, która zajmuje się bezdomnymi zwierzętami. May koci bankomat, stał się nowym symbolem pomocy dla zwierząt. Nazwany CASHnip Kitty, zyskał na popularności w mediach społecznościowych. Jego profil został tak rozpowszechniony, że ludzie z całego kraju chcieli wysyłać pieniądze dla kotka. Obecnie kotek nadal zbiera fundusze na inne zwierzątka. Jego życie usłane jest banknotami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

Źródło: www.facebook.com/CASHnipKitty/

Następny artykuł