Królowa Elżbieta i książę Filip otrzymali niezwykły prezent na 73. rocznice ślubu
fot. East News - Rex Features
Autor Olga Szmańda - 20 Listopada 2020

Elżbieta II i książę Filip dostali niecodzienny prezent. Z okazji 73. rocznicy ślubu prawnuki sprawiły im zdumiewającą niespodziankę

Królowa Elżbieta II i książę Filip są w związku małżeńskim od 73 lat. Niedawno królewska para za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała fotografię jednego z prezentów z okazji 73. rocznicy ślubu. Niezwykły podarunek wzruszył nie tylko królową i jej męża, ale także internautów. Okazuje się, że prezent na rocznicę ślubu pochodzi od najmłodszych spośród rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci wśród monarchów z całego świata. Od 9 września 2015 roku uznawana jest za najdłużej zasiadającego na tronie monarchę w historii Wielkiej Brytanii.

Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystaćLidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystaćCzytaj dalej

Tym samym królowa Elżbieta II pobiła rekord innej królowej angielskiej, tj. królowej Wiktorii, która panowała ponad 63 lata. To jednak nie wszystko, bo królowa Elżbieta w 2016 roku została również uznana za najdłużej żyjącego monarchę na świecie.

Królowa Elżbieta i jej związek z księciem Filipem

Królowa Elżbieta II i książę Filip zawarli związek małżeński w 1947 roku. Para wspólnie spędziła ze sobą większość swojego życia i razem dożyła późnej starości.

Mimo że małżeństwo królowej Elżbiety i księcia Filipa nie zawsze układało się najlepiej, potrafili wytrwać wspólnie aż 73 lata. Królowa od samego początku była zakochana w swoim wybranku, jednak książę Filip znany był ze swojej “kochliwej” natury. W drodze do lepszego życia parze pomogła separacja, która znacznie wpłynęła na przyszłość małżeństwa.

Okazuje się, że nawet teraz królowa Elżbieta i książę Filip nie mieszkają razem. Według informacji o rodzinie królewskiej para potrafi nie widywać się... tygodniami.

Koń zorientował się, że kot wskoczył mu na grzbiet. Jego reakcja jest fenomenalna, nie będziesz mógł powstrzymać śmiechuKoń zorientował się, że kot wskoczył mu na grzbiet. Jego reakcja jest fenomenalna, nie będziesz mógł powstrzymać śmiechuCzytaj dalej

Królewska 73. rocznica ślubu

20 listopada mijają dokładnie 73 lata od dnia ślubu królowej Elżbiety II i księcia Filipa. W czasach, którymi rządzą media społecznościowe, również królewska rodzina postanowiła pochwalić się fotografią z obchodów rocznicy w mediach społecznościowych.

Na oficjalnym profilu na Instagramie rodziny królewskiej pojawiła się fotografia królowej Elżbiety i księcia Filipa. Zdjęcie zostało wykonane przed kilkoma dniami w zamku w Windsorze.

Na zdjęciu widnieją zadowoleni i uśmiechnięci małżonkowie, którzy oglądają swój rocznicowy prezent od najmłodszych członków rodziny królewskiej. Okazuje się, że książę George, książę Luis i księżniczka Charlotte przygotowali laurkę dla królowej i jej męża. Pod fotografią na profilu na Instagramie zamieszczono również krótki opis.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Porzucona suczka myślała, że nigdy nie zobaczy swoich dzieci. Nagrano ich spotkanie
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

"Ta nowa fotografia została opublikowana z okazji jutrzejszej 73. rocznicy ślubu Królowej i Księcia Edynburga. Na zdjęciu Jej Królewska Mość i Jego Królewska Wysokość patrzą na rocznicową kartkę wykonaną przez księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Luisa, obok innych kartek i listów wysłanych przez sympatyków. Zdjęcie zostało zrobione przez @Chrisjacksongetty w Oak Room w zamku Windsor na początku tego tygodnia" - napisano na profilu na Instagramie rodziny królewskiej.

Zobacz to niezwykłe zdjęcie:Królowa Elżbieta i książę Filip

On miał 36 lat, a ona 17. Witold Pyrkosz i jego żona stworzyli historię miłosną, która nie mieści się w głowieOn miał 36 lat, a ona 17. Witold Pyrkosz i jego żona stworzyli historię miłosną, która nie mieści się w głowieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Dwa pitbulle wbiegły do szpitala. Monitoring nagrał wszystko
  2. Rodzice błagają o pomoc. Mała Sandra potrzebuje najdroższego leku na świecie
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Naukowcy po raz pierwszy uchwycili narodziny nowej planety. Zdjęcia są niewiarygodne
  7. Ruszyły masowe kontrole, setki mandatów. Dotyczy robiących zakupy

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł