Karolina Sawka z "Pustyni i w puszczy"
Fot. Youtube/Dũng Thắng (screen)
Autor Kamila Krótka - 19 Listopada 2020

Pamiętacie Nel z “Pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę, internauci są pod wrażeniem

Karolina Sawka zagrała Nel w “W pustyni i w puszczy” i bezpowrotnie zdobyła tą rolą serca Polaków. Rola w uwielbianym filmie przyniosła jej ogromną popularność, ale młoda aktorka postanowiła zrobić sobie wówczas przerwę od aktorstwa. Jak dziś wygląda?

“W pustyni i w puszczy” to film nakręcony na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. Jego głównymi bohaterami są dzieci - Staś i Nel. Zostają oni porwani w Afryce przez handlarzy niewolników i muszą zmierzyć się z masą niebezpieczeństw.

Ekranizacja książki pojawiła się na ekranach 2001 roku, a od tego czasu jej bohaterka zdążyła się zmienić nie do poznania.

Elżbieta II i książę Filip dostali niecodzienny prezent. Z okazji 73. rocznicy ślubu prawnuki sprawiły im zdumiewającą niespodziankęElżbieta II i książę Filip dostali niecodzienny prezent. Z okazji 73. rocznicy ślubu prawnuki sprawiły im zdumiewającą niespodziankęCzytaj dalej

Gwiazda “W pustyni i w puszczy” dziś

Głównych bohaterów filmu zagrali Adam Fidusiewicz, który do dziś pojawia się na ekranach i właśnie Karolina Sawka. O aktorce po premierze “W pustyni i w puszczy” słuch zaginął, dopiero potem mogliśmy oglądać ją w dwóch serialach.

Z obecności w mediach zniknęła za namową rodziców. Karolina Sawka skupiła się wówczas na nauce w zamian za pojawianie się w kolejnych produkcjach.

Karolina Sawka dała się poznać jako urocza ośmiolatka i od razu stała się ulubienicą publiczności. Jej rola zachwyciła jednak nie tylko widzów, ale została też doceniona przez krytyków. Wyróżniono ją na festiwalach w Poznaniu, Gicconi i Moskwie.

Okazuje się, że aktorka niedługo skończy 29 lat. Jak widać, wciąż wiąże swoją karierę z aktorstwem. Ukończyła łódzką filmówkę i zagrała w “Pierwszej miłości” oraz “M jak miłość”, gdzie wcieliła się w rolę szefowej Pawła Zduńskiego, Kalinę Marczewską. W “Pierwszej miłości” jej wcieleniem stała się Magda, dawna miłość Miksera.

Hollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieciHollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieciCzytaj dalej

Karolina Sawka dzisiaj

Aktorka niespodziewanie pojawiła się na Instagramie, gdzie swoimi zdjęciami zachwyca internautów. Obserwatorzy są pod wrażeniem jej wyjątkowej i naturalnej urody.

Na Instagramie Karolinę Sawkę obserwuje prawie 26 tysięcy osób, a aktorka chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Lubi pokazywać jak spędza wolny czas oraz swoją nietypową pasję, jaką jest… garncarstwo. Zachwyceni fani nie szczędzą jej komplementów: "Piękna jak zawsze" czy "wyglądasz bajecznie".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, "klasy za kasę nie kupi"
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Zobaczcie, jak zmieniła się filmowa Nel:

karolina sawka

karolina sawka

Robert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rokRobert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rokCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Rośnie liczba wyroków za znęcanie się nad zwierzętami. Czy oprawcy zasługują na wyższe kary?
  2. Kto znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka COVID-19? Nie tylko osoby starsze, eksperci opublikowali listę, jeśli na niej jesteś, uważaj szczególnie
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Terapia odmładzająca XXI wieku. Naukowcy są w stanie częściowo odwrócić procesy starzenia się, niewiarygodne osiągnięcie
  7. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

źródło: onet.pl / gazeta.pl

Następny artykuł