Michał Wiśniewski wystąpił przed szpitalem w Rybniku z okazji mikołajkowego spotkania z dziećmi
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 8 Grudnia 2020

Michał Wiśniewski szalał przed szpitalem. Czerwone włosy gwiazdy zamiast czerwonego stroju Świętego Mikołaja

Michał Wiśniewski postanowił wykonać koncert w niezwykłym miejscu. Wokalista, ze względu na panującą pandemię koronawirusa i pacjentów znajdujących się w szpitali w Rybniku, zaśpiewał tuż pod oknami placówki medycznej. Niezwykły występ Michała Wiśniewskiego związany był z corocznym spotkaniem mikołajkowym dla dzieci w rybnickim szpitalu. Teraz kiedy najmłodsi nie mogli spotkać się ze swoimi bliskimi, ku pocieszeniu ich serc, usłyszeli koncert artysty.

Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. Artysta zasłynął w polskich mediach jako piosenkarz, autor tekstów, aktor, przedsiębiorca, prezenter telewizyjny oraz filantrop. Od lat poza działalnością muzyczną udziela się w licznych akcjach charytatywnych. Za cel objął sobie zwłaszcza pomoc najmłodszym.

Uznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Ich widok zapiera dech w piersiachUznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Ich widok zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Michał Wiśniewski jest założycielem i liderem popularnego zespołu “Ich Troje”. Wokalista rozpoczął pracę nad swoją grupą w 1994 roku. To właśnie wtedy utworzył ją z Jackiem Łągwą. Wspólnie “Ich Troje” wydało aż dziewięć albumów studyjnych.

Nie tak dawno pisaliśmy również o jednej z pierwszych wokalistek grupy, Justynie Majkowskiej. Mimo że piosenkarka nie koncertuje już z kolegami po fachu, uważana jest za jedną z najlepszych i najpopularniejszych wokalistach “Ich Troje”.

Michał Wiśniewski koncertuje w słusznej sprawie

Michał Wiśniewski postanowił umilić wszystkim pracownikom i pacjentom szpitala w Rybniku mikołajkowe święto. Wokalista, który przybył na miejsce w swoich czerwonych włosach zamiast stroju Mikołaja, wykonał swoje topowe utwory tuż pod oknami rybnickiej placówki medycznej.

Mimo że wokalista nie mógł wejść do środka i osobiście spotkać się ze swoimi fanami postanowił, że wykona koncert tuż pod oknami szpitala. Michał Wiśniewski w ten sposób chciał przekazać swój mikołajkowy prezent, na rzecz znajdujących się w środku pacjentów i pracowników medycznych.

Okazuje się, że nietypowy koncert Michała Wiśniewskiego związany był z coroczną imprezą szpitala w Rybniku. Rok w rok w grudniu, KS ROW Rybnik organizuje spotkanie świąteczne dla dzieci. Niestety obecnie ze względu na panującą w kraju pandemię koronawirusa, rzeczone zgromadzenie nie doszło do skutku. Mimo to Michał Wiśniewski postanowił zadbać o najmłodszych i zaśpiewać swoje hitowe utwory, tuż pod szpitalnymi oknami.

Z okazji mikołajek Michał Wiśniewski dał koncert dla najmłodszych pacjentów i pracowników szpitala. Wokalista wykonał w Rybniku m.in. takie hity, jak „Powiedz”, „A wszystko to.” i „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Artyście podczas występów towarzyszyła Anna Świątczak, a dodatkowym wsparciem był również Krzysztof Hanke, znany satyryk z Kabaretu Rak. Co ważne całe przedsięwzięcie miało charakter charytatywny, a artyści wzięli w nim udział za darmo.

Michał Wiśniewski: Szybkiego powrotu do zdrowia

Michał Wiśniewski wyjaśnił również, że artyści w tym trudnym dla wszystkich czasie, pamiętają o swoich fanach i ich potrzebach. Wokalista dodał również, że artyści i gwiazdy wspierają swoich odbiorców nie tylko poprzez swoją działalność artystyczną.

- Jesteśmy z wami. Szybkiego powrotu do zdrowia - mówił Wiśniewski, podczas swojego występu.

Michał Wiśniewski dzięki koncertowi dołączył do grona gwiazd, które wspierają Polaków w trakcie pandemii koronawirusa. Wokalista, tak samo jak choćby Magda Gessler, postanowił podtrzymywać rodaków na duchu. Po występie muzyka, na oficjalnym profilu Klubu Sportowego ROW Rybnik, pojawiły się również podziękowania skierowane do wokalisty.

„Dziękujemy. Po prostu. I mimo kiepskich czasów życzymy Wam wszystkim radosnego Mikołaja i Barbórki” - poinformował klub na swoim profilu na Facebooku.

Bieg przez płotki Maryli Rodowicz. Niewiarygodne, co poświęciła dla sportowej pasjiBieg przez płotki Maryli Rodowicz. Niewiarygodne, co poświęciła dla sportowej pasjiCzytaj dalej

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE WIDEO:

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA: Michał Wiśniewski w rybnickim szpitalu Michał Wiśniewski w rybnickim szpitalu

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł