Oprah Winfrey pomogła młodemu fotografowi, gdy ten umieścił wpis w mediach społecznościowych
fot. East News - Elijah Nouvelage
Autor Olga Szmańda - 31 Grudnia 2020

Jeden gest całkowicie odmienił życie 23-letniego fotografa. Pomogła mu sama Oprah Winfrey

Oprah Winfrey pomogła zmienić życie nieznajomego internauty. Prezenterka za pośrednictwem mediów społecznościowych zatrudniła fotografa. Do całej sytuacji doszło tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Oprah Winfrey dała w ten sposób noworoczny prezent mężczyźnie, który zawdzięcza jej możliwość rozwoju w nadchodzącym roku. Zachowanie prezenterki pokazuje, że końcówka 2020 roku nie była dla wszystkich tak straszna, jak mogłoby się wydawać.

Oprah Winfrey urodziła się 29 stycznia 1954 roku w Kosciusko w stanie Missisipi. Jest amerykańską producentką telewizyjną, aktorką i prezenterką. Dzięki swojemu talk-show “The Oprah Winfrey Show” stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Intratny program sprawił również, że Oprah została miliarderką.

Jej talk-show “The Oprah Winfrey Show” zapisał się jako jeden z najbardziej znanych i liczących najwięcej audycji programów, w historii telewizji USA. Co ciekawe wszystkie odcinki talk-show Oprah mają wydźwięk społeczno-kulturowy. Dzięki zaangażowaniu w życie innych została uhonorowana przez magazyn “Forbes” mianem “najbardziej wpływowej i prominentnej kobiety w USA”.

W całej swojej karierze została niejednokrotnie umieszczona na listach najbardziej wpływowych, majętnych i zaangażowanych społecznie ludzi w USA. Według magazynu “Times” jest również jedną ze 100 najbardziej wpływowych ludzi XX wieku. Z kolei czasopismo “Life” uhonorowało ją mianem najistotniejszej czarnoskórej kobiety swojego pokolenia.

Nie dziwi więc fakt, że Oprah Winfrey każdego dnia stara się pomagać innym, jak tylko może. W dzisiejszych czasach, gdzie światem rządzą media społecznościowe, prezenterka szuka nowych rozwiązań dla ludzi, którzy proszą o pomoc w Internecie. O niezwykłej wartości bezinteresownej pomocy przekonał się niedawno 23-letni fotograf. Oprah Winfrey za sprawą jednego wpisu na Twitterze zmieniła życie mężczyzny.

Gdy zdiagnozowali u niej karłowatość, mama ją porzuciła. Dziś dziewczyna ma 25 lat i doskonale sobie radziGdy zdiagnozowali u niej karłowatość, mama ją porzuciła. Dziś dziewczyna ma 25 lat i doskonale sobie radziCzytaj dalej

Oprah Winfrey zainteresowała się nietypowym wpisem

23-letni fotograf zamieścił na swoim profilu na Twitterze wpis, że poszukuje nowych zleceń, by utrzymać się ze swojej pasji i rozwijającego się talentu. Mężczyzna chciał pracować w zawodzie, zamiast szukać nowej pracy, która nie dawałby mu tyle satysfakcji co fotografia.

Malcolm Manninga, fotograf z Newark w stanie New Jersey postanowił, że opisze swoją historię na Twitterze. W trudnym dla wszystkich czasie pandemii postanowił, że podzieli się z obserwującymi swoimi umiejętnościami. Nie sądził jednak, że na jego apel i ofertę współpracy odpowie sama Oprah Winfrey.

- Cześć, jestem 23-letnim fotografem z Newark w New Jersey, chętnym do tego, by kreować nowe rzeczy. Nigdy nie wiesz, jedno udostępnienie tego tweeta może pozwolić mi rozwinąć biznes lub pozyskać nowego klienta - poinformował na Twitterze 23-latek.Wpis na Twitterze fotografa

Fotograf dostał odpowiedź od samej Oprah Winfrey

Niedługo po umieszczeniu swojego wpisu, 23-latek otrzymał nietypową odpowiedź na swoją ofertę współpracy. Do Fotografa zgłosiła się sama Oprah Winfrey. Prezenterka udostępniła jego wpis na Twitterze i poinformowała go o możliwości wspólnej pracy.

- W 2021 r. odświeżamy stronę "Oprah Magazine". Może chcesz zilustrować jeden z naszych artykułów? - odpowiedziała fotografowi Oprah Winfrey na swoim profilu na Twitterze.

Dzięki udostępnieniu wpisu przez prezenterkę fotograf nie tylko został rozsławiony w jej mediach społecznościowych, ale także dostał realną ofertę pracy w nadchodzącym roku. Twitterowy wpis Malcolma zyskał również dużą popularność dzięki patronatowi Oprah Winfrey. Co ciekawe wielkoduszny gest prezenterki podsycił w młodym fotografie żar do dalszej i cięższej pracy w swojej profesji.

Istotnym elementem całej sytuacji jest fakt, że zainteresowanie prezenterki młodym fotografem nie było przypadkowe. Oprah Winfrey postanowiła, że w tym roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia będzie zaskakiwać, wspierać i pomagać swoim obserwatorom. Tym samym po raz kolejny zmieniła ludzkie życie i przywróciła nam wiarę w dobro otaczających nas ludzi.

Wpis na Twitterze fotografa

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: kultura.onet.pl / Twitter - Oprah Winfrey

Następny artykuł