Pies przebył ponad 100 kilometrów by znaleść swoją rodzinę
fot. East News - Jakub Kaminski - zdjęcie ilustracyjne
Autor Olga Szmańda - 9 Listopada 2020

Niesamowite, czego dokonał pies, by odnaleźć swoich właścicieli. Wyczyn pupila jest podziwiany na całym świecie

Pies, który pokonał ponad 100 kilometrów by znaleźć swoich właścicieli okazał się niezwykłym zwierzęciem. Pouczająca historia o przyjaźni, miłości i wierności obiegła Chiny. Wszystko za sprawą psa Ping An, który mając zaledwie rok przemierzył długą trasę, by odnaleźć swoich właścicieli. Zaangażowanie zwierzęcia w życie z rodziną pokazuje innym, jak wielką i bezwarunkową miłością czworonogi darzą swoich właścicieli.

Pies postanowił wybrać się w podróż, która zajęła mu niezliczoną ilość czasu. Niezwykły czworonóg przeszedł 100 kilometrów w poszukiwaniu swojej rodziny.

Krzysiek z zespołem Downa od dawna obala stereotypy. Teraz spełniło się jego największe marzenie, jest wniebowziętyKrzysiek z zespołem Downa od dawna obala stereotypy. Teraz spełniło się jego największe marzenie, jest wniebowziętyCzytaj dalej

Czasami w mediach słyszy się o podobnych sytuacjach, które wzruszają czytelników do łez. Zwierzęta zazwyczaj odgrywają w nich rolę główną. Ping An to roczna suczka golden retriever, która postanowiła odnaleźć swoich właścicieli.

Właścicielka rzeczonej suczki poprosiła swoich znajomych by zaopiekowali się zwierzęciem, wtedy gdy w ich domu będzie remont. Pies miał mieszkać u innych właścicieli przez krótki czas. Wszystko po to by oszczędzić mu hałasów i stresu związanego z remontem.

Ania z Ania z "Daleko od szosy" skradła serca widzów. Co dziś słychać u Ireny Szewczyk?Czytaj dalej

Pies szukał swoich właścicieli. Niezwykłe zwierzę przemierzyło 100 kilometrów w poszukiwaniu domu

Ping An podczas pobytu u znajomych swoich właścicieli bardzo tęskniła za domem rodzinnym. W trakcie czterech miesięcy, które musiała przebyć w rodzinie zastępczej bardzo cierpiała. Dlatego dzielna suczka postanowiła pewnego dnia wyjść z nowego lokum i już nie wrócić.

Tymczasowi opiekunowie rozpoczęli poszukiwania zaginionego zwierzęcia, jednak nie udało im się odnaleźć suczki. Okazało się później jednak, że niezwykle stęskniony pies postanowił wyruszyć w podróż do swojego prawdziwego domu. Tym samym zwierzak przez dwa tygodnie próbował odnaleźć dom bazując jedynie na swoich zwierzęcych zdolnościach i wspomnieniach.

Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedziPani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedziCzytaj dalej

W trakcie 100-kilometrowej wyprawy pies doznał kilku niegroźnych obrażeń. W momencie powrotu do domu suczka miała zakrwawione łapki i lekko kulała. Pojawiła się nagle pod jednym z domów i została znaleziona przez sąsiadów swoich właścicieli.

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. Policjant z Żor uratował 8 kociąt wyrzuconych w worku do rzeki. Jednak to nie jedyna jego bohaterska akcja
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

Na szczęście ludzie z okolicy wiedzieli do kogo należy niezwykle odważna suczka. Od razu zanieśli psa do właścicieli. Kiedy tylko roczny pies zawitał ponownie po ponad 100 kilometrowej podróży do domu nie posiadał się z radości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Niemowlę zrobiło niespodziewaną pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa
  7. Spanie w łóżku z kotem - zdrowe czy niebezpieczne? Oto konsekwencje wpuszczania mruczków do sypialni

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł