"Down The Road" marzenie Krzysztofa zostało spełnione
fot. Instagram - TTV
Autor Olga Szmańda - 9 Listopada 2020

Krzysiek z zespołem Downa od dawna obala stereotypy. Teraz spełniło się jego największe marzenie, jest wniebowzięty

“Down The Road” to program opowiadający o życiu i historiach ludzi z Zespołem Downa. Wyprodukowany przez stację TTV program, którego prowadzącym był Przemek Kossakowski, stał się hitem stacji. Widzowie mogli poznać osoby, które bardzo często są napiętnowane przez społeczeństwo ze względu na swoją chorobę. Dzięki drodze jaką bohaterzy przeszli na antenie stacji TTV fani programu zobaczyli ich z zupełnie nowej strony. Jednym z uczestników był Krzysztof Hirsztritt, który spełnił właśnie swoje największe marzenie. Wszystko za sprawa Przemka Kossakowskiego.

“Down The Road” skradł serca widzów dzięki niezwykłej opowieści o szóstce młodych ludzi, którzy noszą w swoim życiu brzemię Zespołu Downa. Przemek Kossakowski jako prowadzący program podróżował razem z bohaterami w podróży ich życia.

Ania z Ania z "Daleko od szosy" skradła serca widzów. Co dziś słychać u Ireny Szewczyk?Czytaj dalej

Podczas jednego z odcinków programu “Down The Road” Przemek Kossakowski i inni odwiedzili salon tatuażu w Monachium. Kossakowski postanowił zrobić sobie tam symbol ludzi z Zespołem Downa na znak solidarności i zażyłości z uczestnikami programu. Pokazał również w ten sposób niezwykłą przyjaźń jaka połączyła wszystkich na planie programu.

O równie niezwykłym malunku na twarzy marzył jeden z uczestników show. Krzysztof w trakcie nagrania postanowił zadzwonić do swojej mamy z pytaniem o zrobienie sobie tatuaży. Chłopak od dawna marzył o tym by mieć swoją własną “dziarę”. Mama Krzysztofa podeszła do tematu bardzo sceptycznie i wywołała tym samym smutne emocje u syna.

“Down The Road” - marzenie Krzysztofa zostało spełniona

W trakcie emitowania bonusowego odcinku programu “Down The Road” stacja TTV pokazała, że mama Krzysztofa zgodziła się jednak na tatuaż syna. Kobieta zrozumiała jak ważny jest to symbol dla jej syna. Wyznała także, że wyraża zgodę na malunek, jeśli ma to uszczęśliwić jej pociechę.

Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiemJoe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiemCzytaj dalej

Przemek Kossakowski po tym jak dowiedział się, że młody chłopak ma pozwolenie na zrobienie sobie tatuażu obiecał mu, że pomoże mu zorganizować odpowiednie miejsce, w którym to zrobi. Tak też się stało. Na profilu na Instagramie stacji TTV pojawiło się zdjęcie prowadzącego ze szczęśliwym bohaterem programu.

Przemek Kossakowski pozuje na fotografii z Krzysztofem, który na ramieniu ma nowy tatuaż. Obaj panowie są niezwykle uśmiechnięci, a na zdjęciu widać ile młodemu chłopakowi przyjemności zrobił nowy malunek na ciele.

Na ramieniu Krzysztofa znalazł się tatuaż w kształcie skrzydeł anioła. Ten niezwykły obraz namalowany został w symbolicznym celu roztaczania nad chłopakiem anielskiej opieki.

Niesamowite, czego dokonał pies, by odnaleźć swoich właścicieli. Wyczyn pupila jest podziwiany na całym świecieNiesamowite, czego dokonał pies, by odnaleźć swoich właścicieli. Wyczyn pupila jest podziwiany na całym świecieCzytaj dalej

Co ciekawe tatuaż młodego uczestnika programu wykonała Karolina Czaja z salonu tatuażu Primitive Tatoo, u której sam Przemysław Kossakowski regularnie się tatuuje.

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. Skandal. Kłusowniczka zabiła niespotykaną czarną żyrafę. Trofeum pochwaliła się w sieci
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

Przy samym wykonywaniu zdobienia na ciele obecna była również mama Krzysztofa, która ucieszyła się, że jej syn spełnił swoje największe marzenie. Jak widać na fotografii młody bohater “Down The Road” jest wniebowzięty i szczerze szczęśliwy. Jego marzenie spełniło się wśród ludzi, którzy życzą mu jak najlepiej.“Down The Road”“Down The Road”

Lekarze odradzali jej poród, ale postawiła na swoim. Lata później Kuba zdumiał rodzinę niesamowitym wyczynemLekarze odradzali jej poród, ale postawiła na swoim. Lata później Kuba zdumiał rodzinę niesamowitym wyczynemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Właściciel oddał psa po 9 latach. Nagle zjawił się ktoś w schronisku, na kogo pies nawet nie wiedział, że może liczyć
  7. Od 9 lat owczarek niemiecki wyje ze smutku, wpatrując się w morze. Powód doprowadza do łez

Źródło: onet.pl

Następny artykuł