Ranczo ukochanym serialem miliona Polaków
fot. www.filmweb.pl - materiały prasowe
Autor Olga Szmańda - 24 Września 2020

Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś

“Ranczo” od lat gości w sercach Polaków. Ulubiony serial wyprodukowany ponad 10 lat temu pomimo zakończenia emitowania serialu nadal chętnie wspominany jest przez widzów. Bohaterowie serialu odzwierciedlali życie typowych Polaków i dlatego z pewnością produkcja zebrała tyle pozytywnych opinii. “Ranczo” zakończyło swoją emisję na antenie TVP1 w 2016 roku jednak widzowie chętnie wracają do kultowych scen serialu. Nic więc dziwnego, że duża część publiczności Telewizji Polskiej nadal lubi powspominać sobie najzabawniejsze momenty. Jednymi z tych kultowych są oczywiście wypowiedzi Sulejukowej, rozmowy na “ławeczce” czy też ukochana gospodyni Michałowa.

Kultowe sceny z serialu "Ranczo" do tej pory zachwycają polskich widzów. Serial wszedł na antenę TVP 1 w 2006 roku i podbił serca ludzi. Najpierw emitowany w latach 2006 do 2009. Wznowił produkcję i ukazał się ponownie na antenie 6 marca 2011 i zakończył 27 listopada 2016 roku. Prawie dziesięć lat fani mogli brać czynny udział w historiach z życia bohaterów. Nie dziwi fakt wznowienia produkcji i poczynań bohaterów wioski. Serial odnosił ogromne sukcesy na antenie Telewizji Polskiej. Pierwotnie zakończony w 2009 postanowił wznowić swoją działalność ze względu na rzeszę fanów. Po wielkim sukcesie piątej serii w 2011 roku pierwszy odcinek serii szóstej oglądało 7.3 mln widzów. W 2015 roku mieszkańcy Wilkowyjów mieli być pokazani w ostatnim dziesiątym sezonie produkcji.

Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?Czytaj dalej

Serial "Ranczo" to opowieść o mieszkańcach fikcyjnej wioski WIlkowyje. Fabuła dotyczy miejskiego życia tamtejszych ludzi. Od samego początku w serialu poznajemy przeróżnych bohaterów np. Lucy Wilską, Amerykankę polskiego pochodzenia, która wraca na wieś po odziedziczony spadek po prababce. Jej losy krzyżują się z wieloma innymi mieszkańcami urokliwej wioski. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w serialu są bohaterowie sklepowej ławeczki. To oni zbierali żniwo uśmiechu i zadowolenia wśród widzów. Kolejną kochaną postacią była Michałowa, czyli gospodyni księdza. Równie barwną i uwielbianą kobietą w serialu była Katarzyna Sulejów, popularnie zwana Sulejukowa. To właśnie ci znani są z najbardziej rozpoznawalnych scen produkcji pt. "Ranczo".

Ranczo - Chanel, Prada czy Gabanna?

Sulejukowa postanawia zacząć ubierać się modnie. Zmusiło ją do tego otoczenie. Postanowiła nie przynosić wstydu swoim koleżankom z pracy i zacząć ubierać się bardziej odpowiednio. Ku zaskoczeniu współpracowniczek Sulejukowa zadała szyku. Ten dzień w pracy był emocjonujący dla wszystkich.

Michałowa i kuria

Ukochana przez Polaków, najcudowniejsza gospodyni na parafii. Pani Michałowa to postać kochana przez widzów. Scena jej rozmowy z kurią pokazuje jak bardzo zaangażowana jest w sprawy kościoła we wsi. Postać jak zawsze mówi to, co myśli. W sytuacji wysyłania wikarego do Rzymu bohaterka nie mogła odpuścić sobie komentarza.

Pani Prezydentowa

Ukochana scena rozmowy przyszłej pani prezydentowej z wójtem. W tym odcinku mąż próbuje przekonać swoją żonę do przyszłego życia w pałacu w Belwederze. Jego argumenty sugerują brak jakiejkolwiek pracy i możliwości zarobkowe. To prześmiewczy obraz życia, jakie prowadzi żona u boku męża polityka.

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2.Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Dryfował w pojemniku na lód przez trzy dni po tym, jak prądy morskie przewróciły jego łódź. "Na przemian traciłem przytomność z powodu głodu i spałem"
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili

Źródło: filmweb.pl

Następny artykuł