Rekordowa ryba
Fot. facebook.com/miloszewskie
Autor Kamila Krótka - 3 Listopada 2020

Pobiła potrójny rekord. Nie uwierzycie, jak gigantyczną rybę złowiła kobieta w Polsce

Ogromnego karpia złowiła w Jeziorze Miłoszewskim Justyna Brodziuk. Wszystko miało miejsce na Pojezierzu Kaszubskim. To największa ryba, którą złowiono w tym jeziorze, a jednocześnie największy karp złowiony przez kobietę w Polsce. Zobaczcie zdjęcia stworzenia o niebywałych rozmiarach.

Ryba takich rozmiarów i w dodatku złowiona przez kobietę - zdecydowanie można mówić tutaj o rekordzie. Jeszcze bardziej cieszy fakt, że po krótkiej sesji zdjęciowej gigant spokojnie mógł wrócić do wody.

ZUS wprowadził zmianę dotyczącą świadczeń. Polaków z pewnością ucieszy nowe rozwiązanieZUS wprowadził zmianę dotyczącą świadczeń. Polaków z pewnością ucieszy nowe rozwiązanieCzytaj dalej

Rekordowo wielka ryba

Jesienią karpie rozpoczynają intensywny żer przed zimowym letargiem i właśnie wtedy jest czas dla wędkarzy, którzy polują na największe sztuki. To właśnie wtedy najczęściej pobijane są rekordy.

Najlepiej wie o tym Justyna Brodziuk, której udało się złowić gigantycznego karpia. Ryba o wadze 34,15 kg nadal pływa w Jeziorze Miłoszewskim na Pojezierzu Kaszubskim.

Nie dość, że to największy karp złowiony przez kobietę w Polsce, to w dodatku jest on największym karpiem pełnołuskim złowionym na wędkę w kraju.

Poprzedni rekord należał do Anity Retmańskiej, która w czerwcu 2019 roku w Jeziorze Miłoszewskim złowiła karpia o wadze 31,85 kg.

Biedronka kusi klientów prawdziwymi hitami. Polacy już ustawiają się w kolejkachBiedronka kusi klientów prawdziwymi hitami. Polacy już ustawiają się w kolejkachCzytaj dalej

Gigantyczny karp w naturalnym środowisku

Karp o takiej wadze to w Polsce okaz, który zdarza się wyjątkowo rzadko. Oficjalny rekord naszego kraju należy do Mirosława Walczykiewicza. Jego karp ważył 36,4 kg i został złowiony na łowisku Gosławice w Wielkopolsce.

Wyjątkowa ryba złowiona przez Justynę Brodziuk z powrotem trafiła do wody.

Jeszcze w listopadzie szykuje się zmiana dotycząca niedziel handlowych. Polacy nie mogą się doczekaćJeszcze w listopadzie szykuje się zmiana dotycząca niedziel handlowych. Polacy nie mogą się doczekaćCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. Druzgocące doniesienia z Lublina. Lekarze walczyli do samego końca, niestety, nic nie dało się zrobić
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

Karpia można podziwiać go na tym wideo:

ryba

Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona JohnaOlaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona JohnaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  2. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Doda zdradziła kryteria, jakimi kieruje się w miłości. Wszyscy powinni stosować tę zasadę
  7. Wyszło na jaw. Wiadomo, która z kandydatek rolnika poszła z nim na wesele. Zdradził ich zespół muzyczny

źródło: sport.pl

Następny artykuł