Olaf Lubaszenko
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 3 Listopada 2020

Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna

Olaf Lubaszenko nie wygląda już tak, jak go pamiętamy. Właśnie pokazał się w zupełnie innym wydaniu, a jego obserwatorzy są zachwyceni i nie szczędzą mu komplementów. Nowe zdjęcie opublikował na swoim instagramowym profilu. Jesteście ciekawi jak aktor wygląda teraz?

Olaf Lubaszenko pokazał zdjęcie, które zdecydowanie zachwyciło jego fanów. Niektórzy nawet mianowali go polskim Eltonem Johnem, a inni Billem Gatesem!

Portal internetowy Świat Radosci"M jak miłość": w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć sprzed lat. Przemiana ulubionych aktorów wywołała w fanach ogrom emocjiCzytaj dalej

Olaf Lubaszenko w nowej odsłonie

Aktor, reżyser i producent - Olaf Lubaszenko zadziwił internautów, publikując nowe zdjęcie. Kochany za to, jak oddaje się swojej pracy, ale nie tylko. Lubaszenko jest uwielbiany za swoją życzliwość i otwartość w stosunku do innych. Nie stroni także od kontaktu z fanami w sieci.

I to właśnie tam pojawiło się ostatnio zdjęcie, które przedstawia sporą metamorfozę aktora. Odmieniony Olaf Lubaszenko pozuje wśród chryzantem, czym podkreśla swoje zaangażowanie w akcję wspierania sprzedawców kwiatów i zniczy.

Uwagę przykuwa jednak nie to, co wokół niego, a sam aktor. Ten w ostatnim czasie uległ znacznej zmianie, a jego metamorfozę podkreślają stylowe okulary.

Mama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechnieszMama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechnieszCzytaj dalej

Lubaszenko jak Elton John?

Internauci śledzący profil na Instagramie Lubaszenki porównują go do coraz to innych postaci:

“No Elton John,

Przez moment myślałem, że to Elton John,

Świetnie pan wygląda!”

Pojawiły się też takie wpisy:

“Mógłby Pan zagrać w biografii Billa Gatesa... łudząco podobny jest Pan w tych okularach,

Normalnie Bill Gates wspomaga Polaków.”

Nic dziwnego, że Olaf Lubaszenko wzbudza taką sensację. W ostatnim czasie udało mu się zwalczyć nie tylko nadwagę, ale i depresję. Mówił o niej w jednym z wywiadów dla “Newsweek” w 2014 roku:

“(…) Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki (…).”

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

Metamorfoza Olafa Lubaszenki to z pewnością motywacja dla innych, którzy muszą podjąć walkę nie tylko z nadwagą, ale i wyzwaniami natury psychologicznej.

Olaf Lubaszenko

Polskie Babcie dziś znowu staną w obronie praw człowieka. Przypominamy niezwykłe słowa wsparcia, które skierowały do kobietPolskie Babcie dziś znowu staną w obronie praw człowieka. Przypominamy niezwykłe słowa wsparcia, które skierowały do kobietCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Zostały 2 godziny, aby uratować pięknego konia. "Drogi są tylko dwie – ratunek lub ubój"
  6. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"
  7. Niewidomy pies poznaje niemowlę po raz pierwszy. Reakcja zaskoczyła rodziców

źródło: rmf.fm

Następny artykuł