Beatrycze i Eduardo w dniu ślubu.
Fot. Benjamin Wheeler ; www.instagram.com/theroyalfamily/
Autor Olga Szmańda - 20 Lipca 2020

Wspaniałe zdjęcia z królewskiego ślubu. Księżniczka Beatrycze w wyjątkowej sukni

Księżniczka Beatrycze wzięła ślub. Miała przepiękną suknię, a wesele było nieziemskie. Rodzina królewska długo czekała na tak wspaniałą ceremonię. Pałac Buckingham opublikował właśnie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia, które odbywało się w małym - jak na tak znamienitą familię - gronie.

11 lipca odbył się królewski ślub z prawdziwego zdarzenia. Księżniczka Beatrycze i Edorado Mapelli Mozzi zostali mężem i żoną. Panna młoda jest wnuczką królowej Elżbiety II, jej rodzicami są książę Andrzej z Yorku i księżna Sara z Yorku. 31-letnia Brytyjka wzięła ślub w kameralnym gronie. Ceremonia miała niezwykły urok.

Zgubiła pierścionek zaręczynowy w ogrodzie. Znalazła go po 13 latach na marchewceZgubiła pierścionek zaręczynowy w ogrodzie. Znalazła go po 13 latach na marchewceCzytaj dalej

Księżniczka jak z bajki

Królewski ślub odbył się w piątek 11 lipca 2020 roku. Niestety nie była to pierwotna data ślubu. Z początku ceremonia miała odbyć się 29 maja 2020 r. Z powodu panującej pandemii koronawirusa została jednak przeniesiona na możliwie najbliższy termin. Zakochani postanowili powiedzieć sobie „tak” w trakcie cichej i skromnej ceremonii. Towarzyszyło im zaledwie 20 osób z najbliższego otoczenia.

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi pobrali się w Kaplicy Królewskiej Wszystkich Świętych w Royal Lodge. Podczas zaślubin towarzyszyło im 20 osób, w tym oczywiście królowa Elżbieta i jej mąż książę Filip. W towarzystwie małżonków znaleźli się też siostra Beatrycze - Eugenia razem z mężem.

Suknia po babci

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa królewski ślub odbył się z zachowaniem wszystkich panujących obostrzeń. Dodatkowo sama uroczystość nie była specjalnie nagłaśniana w mediach, zupełnie inaczej niż pozostałe królewskie śluby na przestrzeni lat. Zaręczona od 2019 roku para postawiła na skromność i prywatny charakter uroczystości.

Dzisiaj grzeje: 1. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
2. Polski złoty w odwrocie. Efekt? Wysokie opłaty i drogie kredyty

Świeżo upieczony mąż, Eduardo, pochodzi z włoskiej arystokratycznej rodziny. Prezentował się świetnie w klasycznym męskim stroju. Uwagę przykuwała też oczywiście księżniczka Beatrycze i jej suknia ślubna. Młoda księżniczka miała na sobie suknię swojej babci, zaprojektowaną przez Normana Hartnella. Strój podkreślał eteryczną urodę księżniczki. Stylizację zdobiła diamentowa tiara z 1947 roku. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą, a zdjęcia z uroczystości obiegły internet. Buckingam Palace udostępniło na swoim profilu na Instagramie część fotografii ze ślubu, których autorem jest Benjamin Wheeler.

Beatrycze i Eduardo

Beatrycze i Eduardo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
  2. Potencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci koło Ziemi. Takich obiektów będzie więcej
  3. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  4. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  5. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  6. Piękna dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca nienaganną figurą. Odważne zdjęcia (FOTO)

Źródło: chillizet.pl

Następny artykuł