Tata wybudował niesamowity domek dla swoich dzieci
Fot. archiwum prywatne pana Tomasza
Autor Olga Szmańda - 16 Sierpnia 2020

Najwspanialsza niespodzianka. Stworzył ją dla swoich dzieci w zaledwie 20 godzin. Są zachwycone

Tata zbudował niesamowity domek dla swoich dzieci. Zrobił to w krócej niż 20 godzin, czym niezwykle uszczęśliwił bliskich. Ich reakcja na niespodziankę przeszła najśmielsze oczekiwania ojca oraz jego żony i szwagra, którzy pomagali mu przy konstruowaniu budowli.

Ojcostwo jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu mężczyzny. Wielu z nich marzy o tym, aby wspólnie z dziećmi stworzyć coś na lata. Tak było i w tym przypadku. Pewien Polak postanowił spełnić marzenie swoich dzieci i wybudował dla nich... dom. Wszystko to z pomocą żony i szwagra. Niesamowita budowla powstała w zaledwie 20 godzin. Ciężka praca rodziny z pewnością ucieszyła maluchy.

Sejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaSejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaCzytaj dalej

Tata - architekt

Z początku owiane tajemnicą plany budowy domku w końcu zostały zrealizowane. Prezent od chwili zrodzenia się pomysłu był owiany tajemnicą. Cała rodzina robiła wszystko, żeby maluchy nie dowiedziały się o niesamowitej budowli. W trakcie prac budowlanych i odtwarzania projektu rodzice postanowili oddać dzieci pod opiekę dziadków, aby cała rodzinna ekipa w spokoju mogła ziścić marzenia dzieci.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Pan Tomasz umieścił zdjęcia ze swoich poczynań w swoich mediach społecznościowych. Po zdjęciach można by spodziewać się, że praca wymagała od niego wielu dni pracy. Całość powstała jednak w zaledwie 20 godzin. Niełatwe zadanie zakończyło się fenomenalnym efektem. Pan Tomasz do zbudowania tego arcydzieła wykorzystał deski, sklejki, materace i panele zewnętrzne. Jak sam opowiada, trudno było mu obliczyć dokładne koszty, ponieważ materiały w ich obecnym miejscu zamieszkania kosztują więcej niż w Polsce. Rodzina przeniosła się do Szwecji i to właśnie tam, w ich nowym domu, rodzina postawiła budynek dla dzieci. Wszystko rozpoczęło się od marzeń maluchów o wspólnym łóżku. Rodzice postanowili więc spełnić ich życzenie. Na dodatek dzieci otrzymały o wiele więcej niż same chciały. Efekt pracy jest spektakularny. Po zdjęciach widać jak wiele pracy i miłości pan Tomasz włożył w ten projekt.

Tata wybudował domek dla swoich dzieciTata wybudował domek dla swoich dzieci

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył uwięzionego psa w nagrzanym samochodzie. Wybił szybę toporem
  2. Tak wyglądają filmy science fiction bez efektów specjalnych. Komiczne nagranie od twórców Ghostbusters
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Absolutny blamaż Wisły Kraków. Porażka z III-ligowcem podtrzymała kompromitującą passę (WIDEO)

źródło: genialne.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł