Wiewiórka w objęciach swoich nowych przyjaciół
fot. kochamyzwierzaki.pl
Autor Olga Szmańda - 4 Października 2020

Gdy zobaczyli wiewiórkę pod drzwiami, od razu postanowili jej pomóc. Potem sprawiła im niezwykłą niespodziankę

Wiewiórka postanowiła zadomowić się u członków pewnej rodziny. Od tamtej pory 4-tygodniowe zwierzę spędza każdą swoją wolną chwilę z nowymi przyjaciółmi. Harrisonowie, którzy uratowali ją po ataku sowy, od tamtej pory stali się nową rodziną dla zwierzęcia. Ponieważ wiewiórka była w złym stanie po niespodziewanym spotkaniu z ptakiem, ludzie postanowili pomóc jej dojść do siebie. Zwierzę po wyzdrowieniu okazało im niebywałą wdzięczność.

Wiewiórka, którą zaatakowała sowa była w bardzo złym stanie. Rodzina Harrisonów znalazła 4-tygodniowe zwierzę zaraz po ataku agresywnego ptaka. Kiedy ludzie z Karoliny Południowej odnaleźli małego zwierzaka, od razu wiedzieli, że muszą mu pomóc. Tym samym zabrali ją do domu i postanowili pielęgnować. Nadali jej też imię Bella. Po tym jak okazali jej miłość, troskę i zadbali o jej zdrowie postanowili ją wypuścić. Zanim to jednak nastało, nakarmili wiewiórkę owocami i orzechami. Dopiero, gdy zwierzę było na to gotowe, wypuścili je na wolność. Ku ich zdziwieniu wiewiórka postanowiła pozostać z nimi. To, co zwierzę zrobiło później pokazuje, jak blisko człowieka potrafi być natura.

Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceniWokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceniCzytaj dalej

Wiewiórka stała się członkiem rodziny

Po tym jak rodzina Harrisonów pomogła wiewiórce wrócić do zdrowia byli pewni, że już nigdy nie zobaczą zwierzaka. Ku ich zaskoczeniu było zupełnie inaczej. Wiewiórka po tym jak wróciła do swojego normalnego trybu życia nie zapomniała o ludziach, którzy pomogli jej stanąć na nogi. Okazuje się, że Bella przez kolejne 8 lat regularnie odwiedzała dom Harrisonów. Małe zwierzątko stało się nieodłącznym elementem codziennego życia tej rodziny. Po czasie Harrisonowie mogą powiedzieć, że wiewiórka jest nie tylko zwierzęciem, ale kimś dla nich bliskim. Ta niebywała historia pokazuje, jak bardzo dobroć dla bezbronnego zwierzaka jest ważna dla otaczającej człowieka natury.

To jednak nie wszystko, bo Bella doczekała się potomstwa. Rodzina postanowiła zatem zaopiekować się nie tylko nią, ale i maluchami.

Dzisiaj grzeje:
1. Urodziła w samolocie. Jej córka może teraz latać za darmo do końca życia
2. Porażające odkrycie na Mazowszu. Kajakarze nie mogli uwierzyć własnym uszom, z zarośli słychać było piski
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

- Bella siedzi tuż przy drzwiach wejściowych i czeka, aż ktoś zauważy, że przyszła nas odwiedzić. Kilka razy siedziała nawet pod oknem jadalni, aby przyjrzeć się, czy ktoś jest w domu - opowiadają członkowie rodziny.

wiewiórkaZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  3. Włączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczom
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł