Babcia stała się hitem internetu. Została okrzyknięta "Najseksowniejszą Babcią Świata"
fot. Instagram - Gina Stewart
Autor Olga Szmańda - 30 Listopada 2020

Jest nazywana "Najgorętszą Babcią Świata". Właśnie obchodziła kolejne urodziny, ale jej uroda nie przemija

Babcia za sprawą swojego niezwykle młodego wyglądu stała się hitem internetu. Gina Stewart mianowała się “Najgorętszą Babcią Świata” za sprawą nietypowej urody, jak na swój wiek. Kobieta niedawno skończyła 50 lat, a fani na profilu na Instagramie pogratulowali jej kolejnych okrągłych urodzin. Mimo że nietypowa babcia zalicza się do grona seniorek jej wygląd sugeruje, że jest co najmniej o połowę młodsza. Zdjęcia “emerytowanej” modelki wprawiają w osłupienie.

Babcia z Australii przykuwa uwagę nietypowym, jak na swój wiek wyglądem. Mimo że kobieta udowadnia niejednokrotnie w mediach społecznościowych prawdziwość swojej metryki, mało kto wierzy w jej prawdziwy wiek. Dzieje się tak za sprawą nietypowego wyglądu seniorki.

Dzięki nowej promocji Lidla wyposażysz dziś pół swojego domu. Niezbędne artykuły w supercenachDzięki nowej promocji Lidla wyposażysz dziś pół swojego domu. Niezbędne artykuły w supercenachCzytaj dalej

Nie tak dawno pisaliśmy o przepięknej modelce, która swoją największą karierę rozpoczęła dopiero po 60. roku życia. Yazemeenah Rossi ma obecnie 64. lata i cieszy się niezwykłym uznaniem w świecie mody. Jej fotografie zdobią pierwsze strony najbardziej popularnych magazynów na świecie. Seniorka jest niezwykle dobrym przykładem na to, że życie seniora nie musi kończyć się na emeryturze.

Gina Stewart mianowała się “Najgorętszą Babcią Świata”. Kobieta publikuje dziesiątki zdjęć za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Niedawno poinformowała swoich obserwatorów, że ukończyła 50 lat. Mimo że fani nadal nie dowierzają metryki kobiety, ona z łatwością udowadnia im, że w jej wieku można czuć się dobrze i młodo.

Seniorka zasłabła we własnej łazience. Obecność bezdomnego uratowała jej życieSeniorka zasłabła we własnej łazience. Obecność bezdomnego uratowała jej życieCzytaj dalej

Babcia, która wygląda jak top modelka

Australijska modelka Gina Stewart zasłynęła w swoim kraju jako kolejna piękność, która idealnie prezentuje się na okładkach magazynów. Kobieta zrobiła jednak największą karierę dzięki temu, że nazwała się “Najgorętszą Babcią Świata”. Swój szczytowy punkt popularności zdobywa dzięki pokazywaniu urody, która z pewnością nie przypomina wyglądu 50-latki.

Modelka urodziła się w Nowej Zelandii w 1970 roku. Ma czworo dzieci oraz 4-letnią wnuczkę. W momencie, w którym została babcią postanowiła złamać stereotypy typowej opiekunki wnuków i założyła profil na Instagramie.

Kobieta postanowiła publikować w mediach społecznościowych zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, który nazwała “World Hottest Grandma”. Obecnie jej konto w mediach społecznościowych obserwuje blisko 30 tys. użytkowników. Z kolei jej drugie konto jako modelki pod nazwą “Gina Stewart Official” obserwuje aż 275 tys. internautów.

Nowy pseudonim babci zyskał na popularności. Internauci patrząc na jej sylwetkę i twarz, bardzo szybko zaczęli nazywać ją najseksowniejszą babcią świata. Patrząc na fotografie, które seniorka umieszcza w sieci, bardzo trudno utożsamić ją z typową babcią na emeryturze.

Małżeństwo Łysakowskich wychowało ponad 50 dzieci. Jedna z córek podzieliła się szczegółami z dzieciństwaMałżeństwo Łysakowskich wychowało ponad 50 dzieci. Jedna z córek podzieliła się szczegółami z dzieciństwaCzytaj dalej

Babcia, która czerpie z życia

Babcia uważa, że jest w kwiecie wieku i bardzo chętnie prezentuje swój wygląd w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie pozuje w bardzo skąpych ubraniach, których nie powstydziłaby się 20-latka. Jej zdjęcia i posty na profilu na Instagramie cieszą się dzięki temu ogromną popularnością.

Modelka wielokrotnie podkreślała, że kocha to, co robi i nie ma zamiaru rezygnować z zawodu z racji swojego wieku. Kobieta nie chce ograniczać się ze względu na metrykę. Mimo że działa w mediach społecznościowych, regularnie występuje także w konkursach piękności.

Teksty wybrane dla Ciebie:

W 2018 roku Gina miała 48 lat i wystąpiła w topowym australijskim konkursie dla modelek "Maxim’s Finest". Mimo że nie wygrała, pokonała w wielu konkurencjach dziewczyny o połowę od siebie młodsze. Z końcem września 2020 roku Najgorętsza Babcia Świata skończyła 50 lat. Urodziny obchodziła w gronie swoich bliskich w luksusowym pięciogwiazdkowym kurorcie na plaży. Dzień pełen emocji, jak większość innych, pokazała swoim fanom na profilu na Instagramie. Kobieta jak zwykle prezentowała się nieziemsko i niczym nie odstawała od dużo młodszych koleżanek.

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:Gina StewartGina Stewart

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł