Carrefour wychodzi na przeciw swoim
fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 31 Października 2020

Carrefour wychodzi naprzeciw zaskoczonym Polakom. Możesz liczyć na specjalne ulgi do 9 listopada

Carrefour wyszedł z nowym pomysłem by pomóc Polakom w trudnym dla nich czasie. Z powodu zamknięcia cmentarzy przez wzrost zachorowań w Polsce na koronawirusa, wielu rodaków nie będzie mogło odwiedzić grobów w typowym dla święta terminie. Carrefour wyszedł tym samym do klientów z pomysłem by sprzedaż artykułów na groby trwała znacznie dłużej niż zwykle.

Carrefour jako jeden z najpopularniejszych marketów w kraju postanowił wprowadzić udogodnienia dla swoich klientów. Wszystko po to by Polacy mogli przez dłuższy okres czasu zakupić artykuły potrzebne im w dniu Wszystkich Świętych.

Już niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsiJuż niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsiCzytaj dalej

W miniony piątek premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej poinformował, że w sobotę 31 października, niedzielę 1 listopada i sobotę 2 listopada zostaną zamknięte wszystkie cmentarze w kraju.

Premier poinformował także, że w związku z taką decyzją zostanie przygotowane specjalne wsparcie dla pionu handlowego, który wykaże znaczące straty z powodu rzeczonych obostrzeń.

Carrefour odpowiada na obostrzenia w związku ze wzrostem zachorowań

Duża sieć sklepów Carrefour poinformowała, że z powodu pandemii i wprowadzonych obostrzeń postanowi wprowadzić nowe udogodnienia dla klientów. Tym samym wydłuży okres sprzedaży i akcji promocyjnej na znicze do co najmniej 9 listopada.

Sklep proponuje swoim klientom możliwość zakupu produktów potrzebnych do upamiętnienia zmarłych w wydłużonym terminie. Z pewnością akcja Carrefour pomoże odwiedzającym groby, którzy z powodu obostrzeń i panującej pandemii koronawirusa muszą wybrać się na cmentarz w innych terminach niż te typowe.

Cezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddałCezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddałCzytaj dalej

Sklepy ze zniczami w trakcie pandemii

Jak podaje portal internetowy bankier.pl Warszawa w tym roku wyszła naprzeciw mniejszym przedsiębiorcom, którzy mogą wystawiać swój asortyment już nie tylko przy samym cmentarzu. Tym samym wielu mniejszych handlowców będzie w stanie zarobić na klientach dojeżdżających na cmentarze.

"Poza dużymi sieciami handlowymi sprzedaż zniczy prowadzą drobni przedsiębiorcy i tysiące sprzedawców przy cmentarzach. Na przykład Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wydał w tym roku 574 decyzje zezwalające na prowadzenie handlu w pasie drogowym. Podobną liczbę decyzji wydały urzędy dzielnic. W sumie w samej Warszawie wydano ponad 1 tys. decyzji zezwalających na handel przy cmentarzach" - pisze bankiet.pl za informacją podaną od stołecznego ratusza.

Jeśli chodzi o inne duże sklepy to największa sprzedaż zniczy miała miejsce w Biedronce w minionych dwóch tygodniach. Według Dominika Prus-Wiśniowskiego odpowiedzialnego za ofertę zniczy w Biedronce, jedynie małe znicze mogą osiągnąć jeszcze szczyt sprzedażowy.

Tysiące Polaków nie zadbają w tym roku o groby bliskich. Na szczęście jest wyjście z trudnej sytuacjiTysiące Polaków nie zadbają w tym roku o groby bliskich. Na szczęście jest wyjście z trudnej sytuacjiCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Wielki bank zdecydował się poprzeć strajkujące kobiety. Piękne zachowanie władz i pracowników instytucji
2. Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Jej córka nie mogła dłużej milczeć, wkrótce ich rodzina się powiększy
3. Wspaniały czyn 19-letniej strażaczki. Mało osób zdecydowałoby się na taki gest

Z kolei Auchan poinformowało, że w tym roku sprzedaż zniczy jest znacznie mniejsza w porównaniu do roku ubiegłego. Natomiast sieć sklepów Aldi Polska odnotowała zwiększenie sprzedaży w stosunku do roku 2019. Klienci tym samym chętnie korzystają z przedstawionych przez market promocji.

“Rolnik szuka żony”: śmiałe wpisy Marty Manowskiej na temat wyroku TK. Prezenterka nie boi się mieć własnego zdania“Rolnik szuka żony”: śmiałe wpisy Marty Manowskiej na temat wyroku TK. Prezenterka nie boi się mieć własnego zdaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. 8-letni Mikołaj znalazł sposób na zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nowy pomysł zachwycił klientów warszawskiej galerii
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. “Rolnik szuka żony”: Mateusz zamieścił wymowny komentarz na profilu Martyny. Miły gest wzbudził uwagę internautów
  6. Agnieszka Woźniak-Starak pogrążona w żałobie. Właśnie pożegnała bliskiego przyjaciela
  7. Miał świętować swój wieczór kawalerski. Nagle na imprezie pojawiła się suczka, miała ważną wiadomość

Źródło: bankier.pl

Następny artykuł