Instagramerka chce pomóc młodym mamom
Fot. Unsplash / Valeria Zoncoll
Autor Kamila Krótka - 12 Czerwca 2020

Instagramerka motywuje świeżo upieczone mamy

Wiele kobiet martwi się o swoją figurę po urodzeniu dziecka. O tym, że w macierzyństwie wcale nie chodzi o dążenie do ideału, napisała ostatnio na Instagramie Katie Flores. Pozytywny wpis cieszy się sporą popularnością wśród mam.

Katie Flores opublikowała zdjęcie w ciąży, jak i trzy miesiące po porodzie, przedstawiające szczęśliwą mamę i dziecko. Jej ciało nie jest idealne, kobieta jednak pozuje z uśmiechem na twarzy. Na brzuchu mamy możemy przeczytać „Warte wszystkiego”, a w opisie zdjęcia między innymi:

I wiesz co? Mimo wszystkich problemów z ciałem, chcę, aby ludzie wiedzieli, że posiadanie dziecka jest tego warte.

Koniec z bardzo nieprzyjemną procedurą medyczną. Wspaniała wiadomość ze świata nauki. Wielka zasługa małej kapsułkiKoniec z bardzo nieprzyjemną procedurą medyczną. Wspaniała wiadomość ze świata nauki. Wielka zasługa małej kapsułkiCzytaj dalej

Macierzyństwo jest tego warte

Flores chce zwrócić uwagę na to, że mimo problemów z sylwetką, radość z urodzenia dziecka jest nieoceniona. Wpisy Katie zainspirowały wiele kobiet do podzielenia się własnymi historiami dotyczącymi macierzyństwa.

Mamy 3 miesiące po porodzie, a moje włosy coraz bardziej wypadają, mam luźną skórę i mój pępek oficjalnie nigdy nie będzie taki sam. Nadal trzymam dodatkowe 5 kg i hemoroidy, które się nie poddają. Codzienna praca z depresją. Mniej snu, więcej bałaganu, więcej pieluszek i mniej czasu dla mnie – napisała Katie Flores.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Wpis instagramerki uświadamia, że młode mamy wymagają od siebie zbyt dużo, aby stać się idealnymi. Najbardziej jednak liczy się nie to, jak wyglądamy, a jak spędzamy najwspanialsze chwile naszego życia. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, zapomnijmy zatem o niedoskonałościach sylwetki i cieszmy się macierzyństwem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: kobieta.pl

Następny artykuł