Some Good News Johna Krasinskiego
Fot. www.facebook.com/SomeGoodNewsSGN/
Autor Olga Szmańda - 11 Czerwca 2020

Trochę dobrych wiadomości

Amerykański aktor polskiego pochodzenia John Krasinski postanowił wyjść naprzeciw potrzebom ludzi zamkniętych w domach z powodu kwarantanny i założył portal z pozytywnymi wiadomościami. Some Good News również powstaje w domowych warunkach. Ale artysta chciał objąć swoim optymizmem jak najwięcej osób, więc zaprosił do współpracy inne gwiazdy.

Pomysł zrodził się w kontrze do zatrważającej ilości negatywnych informacji napływających ze świata. Aktor znany z takich filmów jak „Licencja na miłość”, „Ciche miejsce” czy „To skomplikowane” stworzył w trakcie pandemii koronawirusa platformę, na której stara się dzielić jedynie pozytywnymi informacjami. 30 marca 2020 roku udostępnił konto na Instagramie pod nazwą @somegoodnews, które liczy już sobie setki tysięcy obserwujących.

Koniec z bardzo nieprzyjemną procedurą medyczną. Wspaniała wiadomość ze świata nauki. Wielka zasługa małej kapsułkiKoniec z bardzo nieprzyjemną procedurą medyczną. Wspaniała wiadomość ze świata nauki. Wielka zasługa małej kapsułkiCzytaj dalej

Same dobre wiadomości

Dzięki Krasinskiemu można za pośrednictwem internetu uczestniczyć w takich akcjach jak bal maturalny w czasach kwarantanny. Aktor nazwał swój pomysł #SGNProm. Pod tym hashtagiem uczniowie oznaczają i nagrywają siebie samych wystrojonych w studniówkowe stylizacje. Tańczą popularne układy lub odgrywają różne scenki.

Aktor nakręcił także krótki filmik, w którym występuje w garniturze. Licealiści z całego świata mogą dzięki temu, trzymając swój tablet lub telefon, udawać, że John jest ich partnerem na studniówkę. Twórca poszedł o krok dalej i zaangażował w akcję także inne gwiazdy, które w podobny sposób wspierając młodzież w tej trudnej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Twórca zamierza w większym stopniu angażować się w działalność w mediach społecznościowych i dodawać odbiorcom otuchy. Prosi też swoich widzów, by pamiętali, że niezależnie od tego, jak ciężkie jest życie, na świecie zawsze dzieją się dobre rzeczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

Źródło: dziendobrytvn.pl ; instagram.com/somegoodnews

Następny artykuł