Las, w którym doszło do odkrycia "białej zjawy"
fot. Facebook - Lasy Państwowe
Autor Olga Szmańda - 26 Października 2020

W polskim lesie pojawiła się "biała zjawa". Zdjęcia wyjątkowego zwierzaka wzbudzają zachwyt wśród internautów

Las, w którym doszło do niezwykłego odkrycia stał się tematem mediów społecznościowych. W minionym tygodniu doszło do znalezienia niebywałego okazu “białej zjawy”. O tym zdarzeniu poinformowało Nadleśnictwo Piotrków na swoim profilu w mediach społecznościowych. Co ciekawe jest to już kolejne tak niezwykłe zwierzę, które pojawiło się w lesie w ostatnich dniach.

Las w Piotrkowie miał specyficznego i zarazem pięknego gościa. Nadleśnictwo Piotrków poinformowało w swoich mediach społecznościowych o przepięknym zjawisku. Administrator strony zamieścił tam zdjęcie “białej zjawy”.

Poruszające słowa uczestniczki Powstania Warszawskiego o proteście kobiet. Wideo obiegło sieć, łzy same napływają do oczuPoruszające słowa uczestniczki Powstania Warszawskiego o proteście kobiet. Wideo obiegło sieć, łzy same napływają do oczuCzytaj dalej

Przed kilkoma dniami w lasach pojawił się ponownie przepiękny okaz zwierzęcia. Co ciekawe to już kolejny raz kiedy fauna i flora zaskoczyła polskich leśników w przeciągu zaledwie kilku dni.

Las odkrył swoje piękno przed leśnikami

Przed kilkoma dniami media społecznościowe obiegła niezwykła informacja dotycząca zjawiska w jednym z polskich lasów. Pojawił się tak przepiękny czarny daniel, który nazywany jest “Czarnym Księciem znad Baryczy”. Zwierzę o niebywałym umaszczeniu zostało sfotografowane i pokazane w mediach. Informacja o tym zjawisku w zaskakująco szybkim tempie obiegła internet.

Mimo, że samo zobaczenie czarnego daniela było już spektakularnym wydarzeniem to w Nadleśnictwie Piotrków zauważono kolejny niezwykły okaz. Tym razem oczom leśników ukazała się “biała zjawa”.

Otyłą kobietę wszyscy wytykali palcami. W końcu schudła 234 kilogramy, jej metamorfoza powala na kolanaOtyłą kobietę wszyscy wytykali palcami. W końcu schudła 234 kilogramy, jej metamorfoza powala na kolanaCzytaj dalej

"Biała zjawa" została odnaleziona

Na profilu na Twitterze Lasów Państwowych pojawiła się fotografia “białej zjawy”. Internauci nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli na zdjęciu. Okazuje się, że zwierzęciem, którego nikt nie mógł rozpoznać jest sarna leucystyczna. Ten okaz ma wyjątkowe i charakterystyczne białe umaszczenie sierści.

Nic dziwnego, że internauci zachwycili się “białą zjawą” ponieważ taki okaz sarny jest bardzo trudny do spotkania w polskich lasach. Fotografia błyskawicznie podbiła serca internautów, którzy są zafascynowani wyglądem zwierzęcia.

"Wczoraj pisaliśmy o Czarnym Księciu znad Baryczy, a dziś w lasach #NadleśnictwoPiotrków z mgły wyłoniło się jego przeciwieństwo - śnieżnobiały osobnik leucystyczny. #Leucyzm przejawia się częściowym lub zupełnym brakiem ciemnych pigmentów. Równowaga w przyrodzie musi być" - poinformowali przedstawiciele Lasów Państwowych na swoim profilu na Twitterze.

Dzisiaj grzeje:
1. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?
2. Grochola przerywa milczenie. Wyznała, co jej oprawca zrobił kotu. Nie mieści się w głowie
3. Po tym jak ZUS wdroży nowe zmiany będzie mógł samodzielnie uzyskiwać dane z systemu informatycznego Centrum e-Zdrowia (systemu EWP), w którym to zapisane są wszystkie informacje o osobach, które zostały objęte kwarantanną i izolacją domową.

Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekłoPolicjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekłoCzytaj dalej

Opis pod zdjęciem tak bardzo spodobał się internautom, że od razu popędzili tłumnie do komentowania fotografii. Niezwykła sarna jest na tyle rzadka, że nikt nie spodziewał się jej w polskim lesie. Zachwytowi i komentarzom uznania nie było końca. Internauci wyrazili swój zachwyt dla niebywałego zwierzęcia.Lasy Państwowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak był w okropnym stanie. Nie mógł uwierzyć, kto przyszedł go adoptować
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. “Niebieski księżyc” pierwszy raz od 70 lat. Datę niezwykłego zjawiska lepiej od razu zapisz w kalendarzu
  4. Jest w śpiączce od 15 lat. Kamera właśnie zarejestrowała długo wyczekiwany znak życia
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Chore nietoperze mądrzejsze od niektórych Polaków. Utrzymują dystans społeczny, by chronić kolonię
  7. Monitoring przyłapał kobietę na parkingu. Gdy podchodzi do śmietnika, łzy same płyną do oczu

Źródło: chillizet.pl

Następny artykuł