Lidl i Kaufland rozdaje bony na święta
Fot. Arkadiusz Ziołek/East News
Autor Kamila Krótka - 2 Listopada 2020

39 tys. osób otrzyma bony w kwocie do 700 złotych. Lidl i Kaufland przygotowały prezent na zbliżające się święta

Lidl i Kaufland przygotowały prezenty w wysokości 700 złotych każdy. Łączna wartość niespodzianek będzie wynosić 23 miliony złotych. Kto może liczyć na świąteczne bony od znanych sieci? Okazuje się, że gotówka trafi aż do 39 tys. osób.

Lidl i Kaufland ma niespodziankę dla swoich pracowników. Bony świąteczne mają wyrazić podziękowanie za pracę podczas tego pełnego wyzwań roku.

Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskichSiostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskichCzytaj dalej

Prezenty od Lidla i Kauflanda

Bony świąteczne dla pracowników sieci Lidl i Kaufland są już tradycją, teraz jednak sieci postanowiły zwiększyć ich wartość. Wszystko dlatego, że rok 2020 był wyjątkowo trudnym doświadczeniem.

- Jako prezes Lidl Polska w tym roku jestem szczególnie dumny z mojego zespołu – ponad 23.000 pracowników na terenie całej Polski. Dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy każdego pracownika cały czas realizowaliśmy oraz dalej realizujemy naszą misję dostarczania żywności i najpotrzebniejszych artykułów wszystkim Polakom - mówi prezes zarządu Lidl Polska, Włodzimierz Wlaźlak.

W związku z tym postanowieniem 29 tys. osób otrzyma bon w kwocie do 700 złotych, który ma być podziękowaniem za pracę w okresie pandemii koronawirusa.

- Czas jest pełen wyzwań, jednak nasza kultura organizacyjna opierająca się na zaufaniu i wzajemnym szacunku skutkuje stabilną działalnością oraz gwarantuje ciągłość procesów - dodaje Włodzimierz Wlaźlak.

W łatwy sposób możesz pomóc w leczeniu COVID-19, a jeszcze sporo na tym zyskać. Wyjaśniamy szczegóły akcjiW łatwy sposób możesz pomóc w leczeniu COVID-19, a jeszcze sporo na tym zyskać. Wyjaśniamy szczegóły akcjiCzytaj dalej

Wsparcie pracowników

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Kaufland i Lidl zdecydowały się dać pracownikom dodatkową premię. W marcu 2020 r. pracownicy sklepów, jak i centrów logistycznych dostali dodatek do wynagrodzenia za frekwencję w pracy.

Zatem łączna wartość tegorocznych premii ma wynieść ponad 23 mln złotych.

- Znajdujemy się obecnie w niezwykle trudnym, wymagającym, jak i niespodziewanym okresie, który z pewnością zapisze się w pamięci każdego z nas. To czas, który rozbudził wśród ludzi wszystko to, co najlepsze – troskę i powinność wobec drugiego człowieka - mówi prezes zarządu Kaufland Polska, Gunnar Günther.

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. Zamknęli go w celi, bez światła, wody i jedzenia. Inspektor DIOZ został potraktowany jak przestępca, teraz doczekał się sprawiedliwości
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

Lidl i Kaufland to jedne z największych przedsiębiorstw z branży handlu detalicznego w Polsce. Sieci wspólnie tworzą Grupę Schwarz, która zatrudnia łącznie ponad 39 000 pracowników w naszym kraju.

Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona JohnaOlaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona JohnaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. "Piątka dla zwierząt" odrzucona. Aktywiści mówią stanowcze "dość!", padły mocne słowa
  7. W ułamku sekundy rodzinne święta zmieniły się w tragedię. Powód? Pitbull nie chciał chodzić w sweterku

źródło: materiały prasowe

Następny artykuł