Małgorzata Kożuchowska
https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/
Autor Olga Szmańda - 3 Lipca 2020

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa z synkiem. Śliczne zdjęcia

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak bawi się ze swoim synkiem. Aktorka jest radosną, uśmiechniętą i kochającą matką. Zdjęcia z synkiem przypadły do gustu internautom.

Czas spędzony z Jasiem w piękną pogodę, jest bardzo produktywny. Mama i jej pociecha kochają przyrodę i zabawę na świeżym powietrzu.

Ofiary molestowania dostaną 19 milionów dolarów. Zapadł wyrok w głośnej sprawieOfiary molestowania dostaną 19 milionów dolarów. Zapadł wyrok w głośnej sprawieCzytaj dalej

Małgorzata Kożuchowska w deszczu

Aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak leży z synkiem na trawie. Jest pochmurno, ale mimo to rodzina świetnie się bawi. Małgorzata Kożuchowska dba o prywatność swojej rodziny. Nie jest skora do publikowania zdjęć z każdego etapu życia synka. Jeśli już jednak Jaś pojawia się na Instagramie, z miejsca podbija serca wiernych fanek aktorki. Tak było i tym razem. Obserwujący byli zachwyceni jej radosnym zdjęciem z dzieckiem.

Małgorzata Kożuchowska z synem

Ważna sprawa

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Jak widać Małgorzata Kożuchowska lubi dzielić się ze swoimi fanami szczęściem, jakim jest dla niej syn. Jednak maluch zawsze jest na tych fotografiach tyłem. Mama dba bowiem o jego prywatność. Zdjęcia aktorki nie mają jednak na celu jedynie zbierania polubień. Małgorzata znana jest z różnych akcji charytatywnych. Nie było inaczej i w tym przypadku. Zdjęcie na trawie na kocu znanej firmy ma zachęcić obserwatorów do wsparcia pewnej akcji. Mowa o #MILIONNAMILION zbiórce pieniędzy na sprzęt dla dzieci z ubogich domów, które nie mają możliwości kontynuować nauki w dobrych warunkach podczas pandemii. Gwiazda zachęca do wspierania innych dzieci. Tak by pomóc im zakupić odpowiednie oprogramowanie i pomoce naukowe do nauki online.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

Źródło: kobieta.onet.pl

Następny artykuł