Metamorfoza kobiety pozwoliła schudnąć jej aż 35 kilogramów. Wszystko za sprawą lockdownu
fot. Mirror UK News - SWNS
Autor Olga Szmańda - 30 Listopada 2020

Wydawała w McDonald's 55 tys. zł rocznie. Lockdown sprawił, że schudła 35 kg, efekt powala na kolana

Metamorfoza kobiety sprawiła, że za sprawą zdrowego odżywiania schudła aż 35 kilogramów. Poppy Stainsby z Kings Lynn w Norfolk w Anglii wcześniej wyglądała bardzo niekorzystnie. Przez większość swojego czasu żywiła się w restauracjach podających śmieciowe jedzenie. Mało tego, rocznie wydawała 55 tys. zł na posiłki w McDonald's. Dopiero lockdown w kraju sprawił, że postanowiła zmienić swoje życie.

Metamorfoza kobiet, które w szybkim i zdrowym tempie zrzuciły nadmierne kilogramy, jest jednym z najbardziej popularnych tematów w mediach. Niejednokrotnie w płeć piękna szuka inspiracji do lepszego odżywiania się i zmiany swojego trybu życia.

W Polsce był gwiazdą, teraz prowadzi dom spokojnej starości. W Polsce był gwiazdą, teraz prowadzi dom spokojnej starości. "Myślałem, że to bułka z masłem"Czytaj dalej

Wielokrotnie szczegółowo opisywaliśmy historię kobiet, które postanowiły, że całkowicie zrezygnują ze śmieciowego jedzenia i postawią w swoim życiu na zdrowe odżywianie. Jednym z takich przykładów była Kelly, która dzięki swojej metamorfozie schudła aż 40 kilogramów. Bohaterka artykułu poza niezwykłą zmianą wyglądu przekuła ją w intratny biznes. Obecnie Kelly jest trenerką personalną i gości na okładkach magazynów o zdrowiu.

Kolejnym przykładem wielkiej życiowej zmiany była dziewczyna z Wielkiej Brytanii. Przez większość swojego życia musiała wysłuchiwać negatywnych komentarzy ze strony swoich rówieśników. Niejednokrotnie wyzywana była od “wielorybów”, co znacznie wpłynęło na jej psychikę.

Emmy Rose Doherty musiała mierzyć się z docinkami ze strony rówieśników, które zniszczyły jej życie. Jako nastolatka miała znaczącą nadwagę, która wpływała na jej życie społeczne. Z powodu wyglądu, innego niż reszta uczniów, spotykała się z falą nienawiści. Dopiero jako dorosła kobieta postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i całkowicie zmienić swoje życie.

Seniorka zasłabła we własnej łazience. Bezdomny uratował jej życie, niesamowita historiaSeniorka zasłabła we własnej łazience. Bezdomny uratował jej życie, niesamowita historiaCzytaj dalej

Metamorfoza uzależnionej od fastfoodów

Poppy Stainsby z Kings Lynn w Norfolk z początkiem roku przeszła radykalne ćwiczenia i zdrową dietę. W ten sposób straciła aż 35 kilogramów. Zmusiła się do zdrowego trybu życia i całkowicie zrezygnowała ze spożywania fast foodów.

Kobieta straciła jedną trzecią masy ciała, porzucając nałóg jedzenia w McDonald’s, który kosztował ją aż 55 tys. zł rocznie. 24-latka jadła śniadania McDonald's, obiady w KFC i kolacje w pizzerii Domino. Nie myślała, że jej życie mogłoby wyglądać inaczej. Zaniedbała się i nie mogła patrzeć w lustro. Niezdrowy nałóg kosztował ją aż 55 tys. zł rocznie.

Zmiana w życiu 24-latki

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Zmieniłam swój styl życia. Sama gotuję smaczne posiłki, takie jak łosoś i ryż. Dużo ćwiczę - mówi magazynowi Daily Star.

- Miałam bóle stóp i brakowało mi tchu od robienia zwykłych zakupów. Teraz chodzę na długie spacery i przejażdżki rowerowe - dodaje 24-latka.

Poppy zdecydowała się rozpocząć odchudzanie w styczniu, kiedy zaczęła odczuwać ból pleców. Dzięki pracy w domu podczas lockdownu była w stanie codziennie zrobić dwa treningi, a wieczorem wyjść pobiegać. Zamiast dojeżdżać do pracy, Poppy wykonywała bardzo intensywne treningi i nauczyła się gotować z książek ze zdrowymi przepisami. Teraz zamieniła swój codzienny fast food na zdrowe posiłki, takie jak kurczak i fasolka szparagowa. Dziś dzięki niezwykłej metamorfozie młoda kobieta cieszy się niezwykła sylwetką i zdrowiem. Schudła aż 35 kg. i całkowicie zrezygnowała z dawnego stylu życia.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:Metamorfoza młodej kobiety

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: mirror.co.uk

Następny artykuł