pies-chris-benson-unsplash
unsplash.com/@lordmaui
Autor Kamila Krótka - 19 Czerwca 2020

Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego psiaka. Wspólne zdjęcia rzucają na łopatki, widać, że są szczęśliwi

Pies Przemysława Salety to dwuletni Franek, który zanim został zaadoptowany, uległ wypadkowi. W wyniku zdarzenia zwierzę poważnie ucierpiało. Na szczęście trafiło w dobre ręce i dziś może odetchnąć z ulgą.

Pies, z którym można spędzać wolny czas, stanowi dla Przemysława Salety ogromną radość. Fakt, że bokser zdecydował się na adopcję niepełnosprawnego pupila, wyraźnie cieszy ich obu.

Tęcza rozlała się na całe niebo. Niezwykłe zjawisko uchwycone na zdjęciuTęcza rozlała się na całe niebo. Niezwykłe zjawisko uchwycone na zdjęciuCzytaj dalej

Pies po przejściach

Przemysław Saleta w ciągu jednego dnia zdecydował się na adopcję buldoga francuskiego. Czworonóg ma za sobą traumatyczne doświadczenie – na początku czerwca uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Po zdarzeniu zwierzę czekał inny los, gdyż weterynarz postanowił je uśpić. Na szczęście psem zainteresowało się Stowarzyszenie Adopcji Buldożków, a następnie został on zaadoptowany przez Saletę.

To jest przeurocze u psów, że właściwie ani on, ani inne psy nie traktują go jak niepełnosprawnego. On biega, walczy w ramach zabawy z drugim psem, zachowuje się zupełnie normalnie. Ma cudowny charakter. On się bardzo zmienił od momentu, kiedy go wziąłem – mówi Przemysław Saleta.

Konieczna operacja

Frankowi po wypadku musiano amputować przednią łapę wraz z barkiem. Operacja okazała się kosztowna, jednak na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Trafiłem na tego pieska, dołożyłem się do operacji, zgłosiłem gotowość do adopcji. Na drugi dzień pies miał operację, a dwa dni później pojechałem po niego do Katowic i przywiozłem go do domu. Zaadaptował się super - dodaje bokser.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

żródło: Pudelek.pl

Następny artykuł